Hloupě zpackané vztahy a nepoměr

Anonymní
5.7.20 10:05

Hloupě zpackané vztahy a nepoměr

Ahoj,

Asi nemam konkretni otazku, spis takove vseobecne zamyšlení, následně s příkladem z mého života pro vypovídání se…

Přijde mi, ze pokud ženu podvede muž stále se to bere jako „tak je to mužskej“ ženy většinou pro zachranu rodiny muži odpustí a VÁŽNĚ mu odpustí a jede se dál. Nebo nemaji jinou možnost, protože jsou na mateřské a samy by to nedaly… Zatímco muže když podvede žena, tak je schopen ihned skončit vztah, je mu jedno zda rozbije rodinu a finito…

I ja jsem byla schopna odpustit nevěru, kdy me pritel podvadel a odesel pak za ni.Ona mu dala kopačky a pak zas přišel… 10let vztahu.. Posledni rok, kdy mi bylo 30let a chtela jsem deti, vzit se, tak rekl, ze se na to necítí a ze chce ještě s kamarady cestovat a ze na deti nejsou penize, ale ze si chce ještě koupit nove auto. Odjet pracovat do Kanady. Tak cestoval, tak jezdil sluzebne do Kanady a nebyl vubec doma. Tentokrat jsem udelala chybu ja, byla jsem strasne sama, nevidela spolecne cile, chodila do prace z prace, ve meste, kde jsem se za nim pristehovala a nikoho neznala, sama… no i ja ho podvedla :(. Rekla mu po příjezdu, ze se s nim chci rozejit, ze toto uz neni zadny vztah. Ze jsem strasne osamela a ze jsem ho podvedla s nekym jinym. S tim jinym ze urcite nebudu, ale ze nechci byt ale ani s nim… Prvně me uplne odsoudil, po par dnech mi volal, ze by to jeste zkusil. Po tydnu mi rekl nazdar… U přátel mě vylíčil jako největší mrchu. Pritom ja o jeho nevěře nikomu neřekla, protoze byl přesto vše dobrý kluk.. nechtela jsem, aby ho mi přátelé odsoudili a pitvali se v tom. Nevera do vztahu nepatří to je jasné, ale ačkoli jsem mu ja zachovala jeho čest, on se zachoval úplně naopak…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24570
5.7.20 10:09

Protože to byl idiot už od začátku :nevim: vůbec nechápu, že jsi na něj chtěla čekat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
5.7.20 10:10

Mužské ego přesahuje ženské chápání… Vztah vám viditelně nefungoval, tak to ber jako zkušenost a vykašli se na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 10:15

zakladatelka

@pikola

To je těžko, hodne jsme spolu prožili. 10let je dlouha doma a 30cetileta bez deti.. hledat noveho chlapa… Zas se vystavovat jak ve vykladni skříní… Bojim se, ze treba nikoho nepotkam a budu bez dětí. On si to cestovani začal vymýšlet az v tech 30 letech… Ja neverila vlastnim uším..

• Nahlásit
  • Citovat
1005
5.7.20 10:20

Nechala bych to byt. Je to pryc. Zachoval se uboze. Ale pokud by na tvou neveru ci na rozpad vztahu s nekterymi lidmi v budoucnu jeste prisla rec, uz bych taky nemlcela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 10:20

zakladatelka

A ještě mi přijde, ze se se mnou chtěl dát dokupy jen proto, aby se pak ON se mnou mohl rozejit a tedy nedala mu kopacky já… :roll: Prostě úplně dětinské chování…

• Nahlásit
  • Citovat
971
5.7.20 10:26

Bič a pryč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4185
5.7.20 10:29
@Anonymní píše:
A ještě mi přijde, ze se se mnou chtěl dát dokupy jen proto, aby se pak ON se mnou mohl rozejit a tedy nedala mu kopacky já… :roll: Prostě úplně dětinské chování…

Myslíš si, že on ti tam byl věrný? Na to zapomeň. Žena je pro muže dost často jako nábytek. Bude poslušně čekat, až on ji posune, zavře do komory, rozmlátí ji, nikam se bez jeho vědomí nehne. A ty jsi se hnula. A pomluvit tě musí. Pochop. Přece musí být king až do konce. Stejně to nemělo cenu. To už teď víš. Měla jsi ho opustit dříve. Život jde dál. :kytka:

Příspěvek upraven 05.07.20 v 10:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4185
5.7.20 10:30
@Kosopemi píše:
Nechala bych to byt. Je to pryc. Zachoval se uboze. Ale pokud by na tvou neveru ci na rozpad vztahu s nekterymi lidmi v budoucnu jeste prisla rec, uz bych taky nemlcela.

Spravně. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
5.7.20 10:50

30 je v pohodě, to máš ještě dost času někoho potkat a mít rodinu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
5.7.20 11:11

Víš co, mně hlavně připadá, že spousta žen chodí s chlapem jen kvůli tomu, že ve skrytu duše doufají, že si je vezme a budou mít děti. Přitom je evidentní, že ten vztah nestojí za nic už od počátku a ta představa o svatbě a životu do smrti je jen v jejich představách v hlavě a chlap to tak vůbec neplánuje. Jistě nemá cenu čekat na prince na bílém koni, co nemá žádné chyby, to je jen v pohádkách, ale když tu čtu některé diskuze včetně tvé, tak jsem úplně zděšená, co si všechno ženy nechají líbit. Některým stačí, že je chlap vezme na víno, párkrát jim napíše, vychrupne se s nimi a ony mají pocit, že je to ten pravý a je zamilovaný až za hrob a bude s nimi až do smrti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
5.7.20 11:15

Předpokládám, že ty jsi mu řekla o své nevěře proto, abys mu vrátila tu jeho a vyprovokovala ho k nějaké akci, aby se začal víc snažit, vzal si tě. No, nepovedlo se, tak si z toho vezmi ponaučení. Je ti teprve 30, přece nebudeš s někým, kdo se k tobě chová blbě jen proto, abys nebyla sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 11:34

zakladatelka

@ZuzaM
@ZuzaM píše:
Předpokládám, že ty jsi mu řekla o své nevěře proto, abys mu vrátila tu jeho a vyprovokovala ho k nějaké akci, aby se začal víc snažit, vzal si tě. No, nepovedlo se, tak si z toho vezmi ponaučení. Je ti teprve 30, přece nebudeš s někým, kdo se k tobě chová blbě jen proto, abys nebyla sama?

Naschvály nedělám, to nemám zapotřebí a navíc neumím lhát, tak jsem mu to řekla hned a popravdě. Udelala jsem chybu, to mě mrzí doteď, ale rozchod chyba nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
1911
5.7.20 11:37

A ještě jednu věc, v manželství se pak vyskytne spousta problémú, rozdílných názorů, nesouladu, ale vždycky je důležité, aby ti dva měli stejný cíl - být spolu, založit rodinu, vytvořit domov a vzájemně si pomáhat a zpříjemnit život. Pokud to tak není už na začátku, nikdy to nemůže fungovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 11:45

zakladatelka

@ZuzaM píše:
Víš co, mně hlavně připadá, že spousta žen chodí s chlapem jen kvůli tomu, že ve skrytu duše doufají, že si je vezme a budou mít děti. Přitom je evidentní, že ten vztah nestojí za nic už od počátku a ta představa o svatbě a životu do smrti je jen v jejich představách v hlavě a chlap to tak vůbec neplánuje. Jistě nemá cenu čekat na prince na bílém koni, co nemá žádné chyby, to je jen v pohádkách, ale když tu čtu některé diskuze včetně tvé, tak jsem úplně zděšená, co si všechno ženy nechají líbit. Některým stačí, že je chlap vezme na víno, párkrát jim napíše, vychrupne se s nimi a ony mají pocit, že je to ten pravý a je zamilovaný až za hrob a bude s nimi až do smrti.

Těžko říct.. kdyz jsi s nekym od 20ti do 30ti. Byly ruzne starosti vztahujici se k onomu věku. My všechny společně zvládli a 9let bylo skvelých… nezvladl az pomyšlení na to, ze by mel byt jednou otcem a zodpovednym partnerem/ manzelem. To mi ale prijde hloupe, pokud se mnou byl 10let… a toto vyusteni bral jako „překvápko“.
A ano, kdyz s nekym jsem tak „vážně“ a partnerům to rikam dopředu. Pokud tomu nerozumi, maji od toho odstoupit driv nez za 10let.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama