Hluboký kočárek do terénu a pro sport :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katiena
Nováček 10 příspěvků 09.05.19 10:16
Hluboký kočárek do terénu a pro sport :)

Ahoj, moc prosím o doporučení zatím na hluboký kočárek do terénu a pro sport :* Výběr je náročnější, než jsme si mysleli. Uvažovali jsme o THULE Urban Glide :srdce: ale ty ceny se vším všudy jsou docela šílené.. Bohužel na internetových bazarech moc nejsou takové super kočárky vidět. :nevim: Zajímalo by mě, jestli na ten způsob takového kočárku ještě něco existuje. :potlesk: Moc a moc děkuji za všechny rady!!! :mavam:

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8487 příspěvků 09.05.19 10:39

Já mám obyčejnou roan maritu, koupila jsem si k ní velká kola a chodím s ní běhat. Nejsem žádný prcek, mám 180cm a kočárek mám akorát. Průchodnost terénem někde na úrovni tanku. Taky jsem uvažovala nad něčím jako ty, ale pak jsem zjistila, že mám doma poklad za pár tisíc. Za čtyři roky, co ji má, je bez jediné závady. V bazaru ji seženeš za hubičku a pokud nebude vyhovovat, zase ji prodáš.

Zesta
Kecalka 453 příspěvků 09.05.19 10:48

@Katiena Ahoj, kamarádka má přesně ten model Thule Urban Glide a je s ním teda úplně maximálně spokojená. Taky koupi zvažovala kvůli ceně, ale nakonec dal její manžel svolení… bydlí na kraji města, kde jezdí na procházky hlavně po polních cestách a cyklostezkách a kočárek jede i po kamenech úplně po másle :palec: hrozně ráda si ho vozím, když jsme u ní, je to fakt radost s ním jezdit.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 09.05.19 10:55
@Janli píše:
Já mám obyčejnou roan maritu, koupila jsem si k ní velká kola a chodím s ní běhat. Nejsem žádný prcek, mám 180cm a kočárek mám akorát. Průchodnost terénem někde na úrovni tanku. Taky jsem uvažovala nad něčím jako ty, ale pak jsem zjistila, že mám doma poklad za pár tisíc. Za čtyři roky, co ji má, je bez jediné závady. V bazaru ji seženeš za hubičku a pokud nebude vyhovovat, zase ji prodáš.

Mam s roan maritou podobnou pozitivni zkusenost. Je to kocar, ktery te pravdepodobne i udrzi, kdyz upadnes :lol: stabilni, nadherne odpruzeny levny tank. Ale je hodne tezky a nema rucni brzdu, coz by asi pro nektere sporty (brusle?) mohl byt problem. Jo a nekoho taky vytaci, ze ma predni kolecka napevno, ne otocna.

Příspěvek upraven 09.05.19 v 11:00

Denina01
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 09.05.19 10:57

Mega terenni je Inglesina Sofia (podvozek ergo bike) projel mi vse, vcetne lesu, polnacky, snehu, zadnej problem :palec:

Uživatel je onlineKáťa19
Extra třída :D 12050 příspěvků 18 inzerátů 09.05.19 11:09

@Katiena Ahoj a co s kočárkem chceš dělat? Běhat? jezdit na in-linech?

Mrkni do diskuze, kde holky s kočárky běhají a určitě doporučí.
Další diskuze o kočárkách na sport:
 https://www.emimino.cz/…rusle-31369/

https://www.emimino.cz/…usle-349230/

bazaru si nastav hlídacího psa a když se objeví nový inzerát, přijde ti upozornění ;)

dehors
Kecalka 350 příspěvků 3 inzeráty 09.05.19 11:13

Za sebe doporučuju Urban Glide. My ho koupili až od sporťáku a lituju (zdálo se nám to tenkrát moc a šli jsme do použitého X-landera). Urban je větší investice, ale dobře se prodávají použité. No - a asi jsi se na to neptala, ale je podle mě fakt hezkej!

Uživatel je onlineKáťa19
Extra třída :D 12050 příspěvků 18 inzerátů 09.05.19 11:21

@dehors mohla bys přidat recenzi na Urban Glide sem? Moc díky :kytka:

Katiena
Nováček 10 příspěvků 09.05.19 11:59

Všem moc děkuji, jste skvělé!! všechno je pro mě rada!! :lol:..a já jsem bohužel náročná :roll: :D.. Když mě se zase takové ty klasiky jako je Roan Marita a Inglesina Sofia nelíbí vzhledově.. :zed:..bude to ještě náročné.. :mrgreen:..s kočárkem chci běhat, jezdit na in-linech, chodit lesy, pole..máme psy, takže jsem v terénu pořád.. :dance:

Zesta
Kecalka 453 příspěvků 09.05.19 12:10

@Katiena No jestli ti můžu poradit, tak pokud vám to finanční možnosti umožňují, pořiď si ho :palec:. Sama jsem se tehdy před pár lety snažila na kočárku ušetřit, ale pak mě to hrozně štvalo a nakonec už mě manžel nemohl poslouchat a tak jsem ten první kočárek prodala a pořídila si ten můj „vysněný“ a jenom jsem litovala, že jsem si ho nekoupila hned :lol:. Tenhle je opravdu perfektní, ta kamarádka s ním byla i v Rakousku na Dachsteinu a tam je na vrcholu cesta opravdu hodně kamenitá a prý to zvládnul úplně v pohodě. Určitě nebudeš litovat ;) a jak už tu psala @dehors, tak ho pak po čase určitě dobře prodáš i jako použitý.

Katiena
Nováček 10 příspěvků 09.05.19 12:42

@Zesta Moc děkuji :P už uvažuji jak přesvědčit manžela.. :lol:

dehors
Kecalka 350 příspěvků 3 inzeráty 09.05.19 21:12

Můj přítel se chytil, když jsem ho upozornila, že Urban vypada z profilu jak range rover evoque :D

Váš příspěvek
Reklama