Hluboký kočárek pro panenky pro 6ti letou holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
heliante
Nováček 2 příspěvky 10.02.19 03:59
Hluboký kočárek pro panenky pro 6ti letou holčičku

Dobrý den, maminky, prosím poraďte mi, jaký pořídit hluboký kočárek pro větší holčičku? Dcera bude mít 6 let, měří cca 120cm. Přála by si hluboký kočárek, ideálně aby korbička nebyla jen vložná taška a aby neměla přes sebe madlo. Retro kočárky se jí nelíbí. Měla jsem vytipovaný Bayer Chic emotion 2v1, ale nakonec mi přijde dle rozměrů malý (nízký), i když madlo jde polohovat až do 82cm. Ale v reálu jsem ho nikde neviděla a v obchodech vidím jen kočárky pro malé holčičky a ještě často pochybné kvality už od pohledu… Případně prosím o reálné foto, jaké hluboké (sporťák máme:slight_smile: kočárky mají vaše starší holčičky. Za všechny tipy moc děkuji.

Reakce:
LucaR
Povídálka 33 příspěvků 70 inzerátů 10.02.19 07:23

Dcera má sice 3,5 roku, takže je mladší, ale kupovali jsme Adbor Lily pro panenky, mrkněte na odkaz je tam spousta fotek a info https://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?… :) je hezký a pevný a kupovala jsem ho přes www.modernikocarky.cz
Paní, se kterou jsem komunikovala byla milá a ochotná, neměli skladem barevnou variantu, kterou jsem chtěla, ale objednali mi ji…takže u nás spokojenost a doufám,že dceři dlouho vydrží :mrgreen:

Aliik
Echt Kelišová 8405 příspěvků 10.02.19 08:54

Bayer chic emotion máme pro obě holky, už hodně dlouho a hrají s nimi stále. Mladší je 6 a měří 123cm a starší je 9 a měří 142cm. I starší s ním stále jezdí, mladší ještě nemám madlo nejvýš ;) Spokojenost už asi 4 roky ;)

Janli
Kelišová 7304 příspěvků 10.02.19 09:05

Koukni na Nestory. Nebo jukni na Heureku, u kočárků pro panenky tam jde zadat jako parametr i výška rukojeti.

Káťa19
Echt Kelišová 9016 příspěvků 18 inzerátů 10.02.19 09:55

@heliante mrkni tady , zadala jsem vyšší rukojeti

heliante
Nováček 2 příspěvky 10.02.19 09:55

To jsem právě zkoušela zadat výšku rukojeti, ale nevím, jestli ten kočárek celkově není malý, jakože nízko od země a tak… Aby ho neměla u kolen jen s dlouhou rukojetí:-))) Nestor vůbec neznám, mrknu se…

Janli
Kelišová 7304 příspěvků 10.02.19 12:10

@heliante koukni na obchod maxim-kocarky, mají tam krásný Nestory pro veliký holčičky. je potřeba kouknout do jakého věku kočárek doporučují.
Já mám vybraný Nestor Ania Retro

www.maxim-kocarky.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >