Hluboký kočárek, ze kterého dítě vidí ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 4 inzeráty 28.02.18 19:09
Hluboky kocarek ze ktereho dite vidi ven

Ahoj, mate typ na hluboky kocarek ze ktereho vidi dite dobre ven? Nejaky ze kterého by dite videlo kdyz je na brisku nebo po stranach zprůhlednění aby bylo videt? Dekuji

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 20:01

Já měla gesslein, ale aktuální to bylo v létě. Dítě ve vložné tašce s odpojeným záhlavím, stříška se dá odzipovat úplně na rovině ležení. Ale teky prostě sklopit, to se dítě teda musí nsažit píst, aby vidělo, ale není to moc vysoko, lepší než některé hluboké kočárky. Druhou verzi mi doporučovala i fyzioterapeutka.

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 4 inzeráty 28.02.18 20:27

@selia nevis presny nazev kocarku? Nebo muzu poprosit o odkaz?

murkyf
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 28.02.18 20:35

U Joolz si můžeš hlubokou korbu naklonit..

selia
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 21:01

@tvetinka Gesslein, já mám F6/F10, ale liší se to pouze podvozky, ty korby jsou stejné.

Rezii
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 28.02.18 21:04

Klasický Britax b motion- trojkombinace - má v boudicce korby síťku pro polohu na bříšku. My takhle drandili;) a Britax je beztak nejlepší i sporťák;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Noidova manželka otěhotněla s milencem podnikatelem

Modelka Gábina Dvořáková je opět šťastná! Po rozchodu s Václavem Noidem... číst dále >

Nové zprávy z nemocnice: Menzel se už domů nevrátí!

Již od listopadu je Jiří Menzel (80) v péči lékařů. Po prodělaném meningokoku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama