Hluboký kočárek, ze kterého dítě vidí ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tvetinka
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 28.02.18 19:09
Hluboky kocarek ze ktereho dite vidi ven

Ahoj, mate typ na hluboky kocarek ze ktereho vidi dite dobre ven? Nejaky ze kterého by dite videlo kdyz je na brisku nebo po stranach zprůhlednění aby bylo videt? Dekuji

Reakce:
selia
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 28.02.18 20:01

Já měla gesslein, ale aktuální to bylo v létě. Dítě ve vložné tašce s odpojeným záhlavím, stříška se dá odzipovat úplně na rovině ležení. Ale teky prostě sklopit, to se dítě teda musí nsažit píst, aby vidělo, ale není to moc vysoko, lepší než některé hluboké kočárky. Druhou verzi mi doporučovala i fyzioterapeutka.

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 28.02.18 20:27

@selia nevis presny nazev kocarku? Nebo muzu poprosit o odkaz?

murkyf
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.02.18 20:35

U Joolz si můžeš hlubokou korbu naklonit..

selia
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 28.02.18 21:01

@tvetinka Gesslein, já mám F6/F10, ale liší se to pouze podvozky, ty korby jsou stejné.

Rezii
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 28.02.18 21:04

Klasický Britax b motion- trojkombinace - má v boudicce korby síťku pro polohu na bříšku. My takhle drandili;) a Britax je beztak nejlepší i sporťák;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >