Hluboký kočárek, ze kterého dítě vidí ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 3 inzeráty 28.02.18 19:09
Hluboky kocarek ze ktereho dite vidi ven

Ahoj, mate typ na hluboky kocarek ze ktereho vidi dite dobre ven? Nejaky ze kterého by dite videlo kdyz je na brisku nebo po stranach zprůhlednění aby bylo videt? Dekuji

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 5 inzerátů 28.02.18 20:01

Já měla gesslein, ale aktuální to bylo v létě. Dítě ve vložné tašce s odpojeným záhlavím, stříška se dá odzipovat úplně na rovině ležení. Ale teky prostě sklopit, to se dítě teda musí nsažit píst, aby vidělo, ale není to moc vysoko, lepší než některé hluboké kočárky. Druhou verzi mi doporučovala i fyzioterapeutka.

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 3 inzeráty 28.02.18 20:27

@selia nevis presny nazev kocarku? Nebo muzu poprosit o odkaz?

murkyf
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 28.02.18 20:35

U Joolz si můžeš hlubokou korbu naklonit..

selia
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 5 inzerátů 28.02.18 21:01

@tvetinka Gesslein, já mám F6/F10, ale liší se to pouze podvozky, ty korby jsou stejné.

Rezii
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 28.02.18 21:04

Klasický Britax b motion- trojkombinace - má v boudicce korby síťku pro polohu na bříšku. My takhle drandili;) a Britax je beztak nejlepší i sporťák;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama