Hlubší chemický peelling v Praze

Anonymní
27.9.20 18:38

Hlubší chemický peelling v Praze ? Kam jít ?

Má někdo zkušenost s chemický peellingem v Praze? nějaký střední až hlubší?
Případně s něčím co pomůže a odstraní rozšířené pory a pigmentové skvrny?

Je podzim a chtěla bych zase někam jít, ale aby to fakt pomohlo…

Loni jsem chodila do Asklepionu v Praze. Byla jsem několikrát na nějakém laserovém ošetření, měla peelling kyselinou salicylovou a pak glykolovou a to dokonce v silné koncentraci a na mastnou plet, rozšířené pory, nerovnosti ani pigmentové skvrny to nepomohlo.
Chodila jsem jak mě řekli loni a předloni a nepomohlo to ani trošku. Kdybych si koupila peelling v drogerce a přejela si obličej vyšlo by to na stejno. Jen tady jsem za to za ty 2 roky nechala asi 40 tisíc celkem…

Chtěla bych tedka něco účinného i za cenu, že třeba se mě bude 14 dní loupat obličej, hlavně aby to zabralo…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.9.20 10:37

?

• Citovat
  • Nahlásit
36
9.10.20 14:48

Ja sice zkusenost s chemickym peelingem mam, ale ne tady z Prahy a i kdyz i to docela pomohlo, tak uz bych na to znovu nesla. Mela jsem jeste dalsi 2 mesice dost cerveny oblicej a takovy precitlively, ale ja do toho resim jeste akne, takze je to i tento duvod.
Radeji teda na sebe mazu ruzne sera a kremiky, je to sice zdlouhavejsi, ale drzim fleky na uzde :-D.. Ujizdim ted na korejske kosmetice a jsem spokojena.
Zkousela jsem vitamin C, to pomohlo, ale moje plet zase reagovala, palilo to a celkove mi to moc nesedlo.

Co u me zabira je kosmetika s Niacinamidem, snad to pisu spravne a to mi pomaha a plet to, jako ten vitamin C, nedrazdi.
A na doma pouzivam 2× tydne, kdyz neni tolik slunictak, tak i 3× tydne jemny chemicky peeling. Je to znat, je to samozrejme slabsi, nez v salonech. Hodim ti sem odkazy, jak se to presne jmenuje.
Jo a nejdulezitejsi, to mi vzdy rikali vsichni, jak kosmetikacka, tak dermatolog, je pouzivat opalovaci krem. To mi tenkrat vstepovali i na tom chemickem peeling, at pouzivam celorocne opalovaci krem, jinak se ten flicku nezbavim nikdy.
Vyzkousela jsem jich hodne, mam rada mineralni opalovaky, bez chemie a tenhle je uplne super.
https://www.skingeeks.cz/…rem-s-spf50/

To serum s niaconamidem je tohle, ale na Internetu sezenes asi i jine, jen hledej nejakej alespon s 5%, Niacinamid mi pomaha i s akne a plet neni tak mastna. Za me je Niacinamid fakt super. https://www.skingeeks.cz/…inamidem--5/

Tak uvidis, ale hlavne pouzivat nejaky ten opalovak. To je u flicku zaklad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama