Hluční sousedé, budí mi miminko co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
WeroniqueL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 21:39
hluční sousedé, budí mi miminko co stím?

Ahoj maminy. Jsem úplně na nervy. Bydlíme na vesnici v bytovce v přízemí. Nad námi bydlí lidé, kam věčně jezdí na návštěvu jejich rozvětvená rodina, tudíž i s dětmi. Každý den, nahoře dupou, řvou, rámusí někdy až do 22 hodiny. Mám doma 5 měsíční miminko a to se tím rámusem pořád budí. Už jednou jsem je byla poprosit ať se ztiší, to ale pomohlo asi tak na 2 dny. Nevím co dělat, vím že to není celou noc „naštěstí“ ale i tam mě to štve protože malej má pak to spaní přetrhaný a spí mi blbě i potom. Bohužel se stim, ale asi nedá nic dělat, že ano? :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 21:41

@WeroniqueL leda se s nimi domluvit.. a naučit dítě spát i v hluku.. náš spí i když vedle už týden rekonstruují byt - rubou do zdi, co má vedle postýlky.. vzbudil se jen první den, teď už chrápe :nevim:

Křížek1
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 17.10.14 21:43

Obávám se že ne :pankac: Noční klid je od 22 hodin do 6 hodiny ranní. Takže pokud hlučí do 22 hodiny a pak je klid, tak s tím asi nehneš :think:

burgundy
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 17.10.14 21:43

Obávám se, že pomůže jedině domluva :nevim:

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 17.10.14 21:45

Zkoušela jsi bílý šum? Pro mimino, ne sousedy :-D

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 17.10.14 21:47

Moc toho nenaděláš, vyřeší se to samo tak za tři roky, až nebude dítě spát přes den nebo třeba jen hodinku.
Jediné, co mě napadá, je naučit spát při nějakém zvuku, který by trochu překrýval hluk zvenčí, buď bílý šum nebo třeba nějaké zvuky přírody, moře, deště…

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 17.10.14 22:04

Co jen miminko…me by asi ruply nervy :pocitac: nemohla bych to denne poslouchat. Bych jim asi neco rekla..
Se divim ze se sami nesklidni, prece vi ze mate miminko..

Uživatel je onlineMUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 17.10.14 22:06

Jedině se odstěhovat do posledního patra, tam nikdo dupat nebude. Pro úplný klid je nejlepší vlastní barák, vlastní zkušenost.

Uživatel je onlineves.
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 17.10.14 22:09

@WeroniqueL dobře to chápu, ale moc s tím nenaděláš :,(.Na vedlejší parcele začali před měsícem stavět, budoucí soused sliboval, že mi dá dopředu vědět, když budou mít domluvený třeba bagr.Je tu každý den a dal vědět jen jednou :pocitac:.Prcek se už měsíc přes den nevyspal, musela bych mít křištálovou kouli, abych věděla, kdy mám zdrhnout. Někdy se tu pracuje od deseti, někdy vůbec, ale vetšinou přijedou ve chvíli, kdy prcek usne a jdu mu vařit oběd, takže nestihnu ani zdrhnout :cert: Kdyby mi dal vědět dopředu, jak jsme se domluvili, tak bych se podle toho zařídila. Nějaké pokládání cihel nebo zvuk míchačky ho nebudí, ale ty těžké stroje ano. A doma, i přes zapnutý bílý šum je to slyšet stějně. KLidně do devíti do večera :zed:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23069 příspěvků 17.10.14 22:21

Tak já mám díky bohu kluky všechny ok, byli navyknutí spát, ikdyž v telce Arnold vystřílel celé zásobníky :D Ale blbý je, že oni Ti tam noční klid neruší, tak s tim asi moc nehneš… Já mám teď nového souseda a on má rád techno, to asi zabije mě, ten minulý aspoň se mnou poslouchal metal, tohle je na lano :zed: :zed: :mrgreen: :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23154 příspěvků 17.10.14 22:38

Jo to znám. My jsme se sice nenastěhovali, ale nad nás se nastěhovali. Maj 3 děti, který pořád hlučej, dupou, dospělí řvou. Děcka mají pokojík nad naší ložnicí, hlučí do půlnoci a pak ráno od sedmi už zase. Nenadělám nic. Malýho to naštěstí nebudí, ale já jsem na nervy, protože když náhodou stane, že děti jsou pryč, tak maj doma psa, který je schopný kňůčet 6 hodin v kuse. Bohužel svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého.
Jinak dítě si asi zvykne, ono není dobrý, když jsou děti naučený spát v absolutním tichu.

nelaa
Kecalka 469 příspěvků 17.10.14 22:52

Ja bych byla radeji ticho, treba bude tvoje ditko za par let jako drak a budete hlucet zase vy :lol: :lol: :lol:

jasska
Kecalka 244 příspěvků 18.10.14 09:17

Jak už tu bylo napsáno- bílý šum nebo něco na ten způsob. Já mám pro mimino stažený zvuk šumění vodopádů a pouštím i když jde spát přes den, aby ho nerušilo vřískání starší dcery..

Křížek1
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 18.10.14 13:05

@jasska Co je to ten bílý šum? :nevim:

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 18.10.14 14:48

@Křížek1 koukni na uspavac. Cz

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >