Hluk při denním spaní, od úplného začátku?

258
28.6.21 17:05

Hluk při denním spaní, od úplného začátku?

Prosím o radu zkušených maminek, jak jste to dělaly s hlukem přes den doma, kdy Vám čerstvé novorozeně spí v obýváku? Od samého začátku jste „mlátily s hrnci“, klidně telefonovaly, hrála televize apod.? I v porodnici jste byly hlučnější?

Chci mimčo naučit na denní hluk, aby mi pak spinkalo všude.

Moc moc děkuji za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
576
28.6.21 17:09

Ano nikdy jsem to přes den neřešila, zvládnul pak spát i při vysavači, mixéru, nevzbudilo ho skoro nic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18070

@Mamca_1234 jo, kdyz spalo normálně sem fungovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240

Já dělám vše normálně. Taky chci aby si zvykl na hluk a neusínal jen když je hrobové ticho. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22468

Jojo, prostě běžný provoz. Ne že bych schválně chodila a mlátila pánví, ale prostě klasika, neseptat, nechodit po špičkách. U druhého dítěte už to ani jinak nejde. V porodnici musíš brát ohled i na další maminky, takže jestli nebudeš na pokoji sama, tak bych se krotila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31836
28.6.21 17:11

Chovali jsme se úplně normálně. Máme víc dětí, jinak to nejde. Mimino spalo, a když ho vzbudili, tak pak šlo spát dřív, no. Dodnes mají dobrý spaní, tak třeba to je tím, že jsme je nešetřili :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
28.6.21 17:16

Já jsem hluk přes den nijak zvlášť neomezovala a dcera po narození spala kdekoliv a za jakýchkoliv podmínek. Šlo to tak do roka, teď už přes den doma spí jen za zavřenými dveřmi v ložnici a probudí ji každé větší zašramocení. Malému kojenci bych ale nepřirozené ticho přes den nedělala. Klidně normálně funguj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77355
28.6.21 17:19

My rekonstruovali, takže vrtačka a spol. na denním pořádku a v pohodě. Ale tak v roce, roce a půl se to zlomilo a vzbudil ji i projíždějící traktor či popeláři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20911
28.6.21 17:20

Ano normálně jsme fungovali a mluvili, ještě ted děti bez problémů usnou při hluku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25077
28.6.21 17:56

@Mamca_1234 To nelze naučit. Moje děti spí jak polena, když usnou. Já taky.
V přízni mame větev, kde děti probudí i zavrzání podlahy přes dvoje zavrene dveře a to okolo nich nikdo po porodu nepreslapovalpo spickach. I dospěli z této části rodiny nemají příliš hluboký spánek a všechno je hned budí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5405
28.6.21 18:07
@Mamca_1234 píše:
Prosím o radu zkušených maminek, jak jste to dělaly s hlukem přes den doma, kdy Vám čerstvé novorozeně spí v obýváku? Od samého začátku jste „mlátily s hrnci“, klidně telefonovaly, hrála televize apod.? I v porodnici jste byly hlučnější?

Chci mimčo naučit na denní hluk, aby mi pak spinkalo všude.

Moc moc děkuji za rady!

Good luck. Normálně jsem doma fungovala, stejně mu to začalo časem vadit. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.21 18:13

Taky jsem si myslela, že ho to naucim. Jako novorozence ho hluk nerušil, spíš nespal kvůli břichu, hladu atd. Kolem půl roka už hluk vadil, přitom podmínky byly pořád stejne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12816
28.6.21 18:15

Dva starsi normalne hluceli, takze provozni hluk.
ALE. Od urciteho okamziku to proste tomu diteti vadit bude, zvlast ve chvili, kdy se spanek zeslabi a mimco pak znovu zabira, tak v tu chvili ho proste vzbudi cokoliv.

Navic kazde dite je jine, ty narocnejsi/drazdivejsi nijak vycvicit nejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22468
28.6.21 18:31

@Lucie_Sx nemusí to vadit, záleží na dítěti. Vedle mého predskolaka může jet zbijecka a ani s ním nehne. Nikdy mu nevadil žádný hluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
28.6.21 19:41

Ja si teda nemyslim, ze se tohle da naucit. Vetsina deti ma min. casem od porodu hodne lehke spani. Mela jsem taky tyhle idealy, uspavala u TV…atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat