HM doprava zdarma - zmizel kód

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terez001
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 07.01.18 17:43
HM doprava zdarma - zmizel kód

Hoky nevíte jak je to s dnešní dopravou zdarma v HM eshopu?
Ještě před 2 hodinami jsem si hodila věci do košíku a bylo tam, že doprava zdarma do 7.1. a zadat kod. Potom jsem se nedostala k platbě, chtěla jsem se k tomu vrátit ted a najednou se tam ta doprava zdarma neobjevuje :cert: Mohl by se, prosím, někdo mrknout, jestli se vám ten kod tam zobrazuje? Pssali to hned na úvodní stránce a najendou to zmizelo :nevim:

Reakce:
Luwica
Závislačka 2523 příspěvků 07.01.18 17:57

Zkus 0458,ale nevim, jestli si ho pamatuji dobre

Laurie
Kecalka 388 příspěvků 07.01.18 17:59

@Luwica funguje, ale myslim, že musí být zboží nad 1200 Kč asi

Luwica
Závislačka 2523 příspěvků 07.01.18 18:00

@Laurie myslim,ze staci 800 po sleve

Terez001
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 07.01.18 18:15

Holky díky, už jsem to našla. Nákup jsem měla za 1500 a doprava pořád byla. Kdyby něco - je to kod 0297.Musí se kliknout na ten velký červený rámeček a doprava zdarma není omezena hodnotou nákupu. Platí jen do 7.1. Je to skryté, trvalo to, než jsem to našla :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Rodina Jiřího ji odstřihla? O stavu Pomejeho se Andrea dozvídá z médií!

Odstřihla rodina Jiřího Pomejeho jeho stále ještě manželku Andreu od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >