Reklama

HM doprava zdarma - zmizel kód

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 07.01.18 17:43
HM doprava zdarma - zmizel kód

Hoky nevíte jak je to s dnešní dopravou zdarma v HM eshopu?
Ještě před 2 hodinami jsem si hodila věci do košíku a bylo tam, že doprava zdarma do 7.1. a zadat kod. Potom jsem se nedostala k platbě, chtěla jsem se k tomu vrátit ted a najednou se tam ta doprava zdarma neobjevuje :cert: Mohl by se, prosím, někdo mrknout, jestli se vám ten kod tam zobrazuje? Pssali to hned na úvodní stránce a najendou to zmizelo :nevim:

Reklama

Reakce:

Luwica
Ukecaná baba ;) 2493 příspěvků 07.01.18 17:57

Zkus 0458,ale nevim, jestli si ho pamatuji dobre

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 07.01.18 17:59

@Luwica funguje, ale myslim, že musí být zboží nad 1200 Kč asi

Luwica
Ukecaná baba ;) 2493 příspěvků 07.01.18 18:00

@Laurie myslim,ze staci 800 po sleve

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 07.01.18 18:15

Holky díky, už jsem to našla. Nákup jsem měla za 1500 a doprava pořád byla. Kdyby něco - je to kod 0297.Musí se kliknout na ten velký červený rámeček a doprava zdarma není omezena hodnotou nákupu. Platí jen do 7.1. Je to skryté, trvalo to, než jsem to našla :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >