Hmatná nebo zvětšená uzlina

636
16.5.17 14:03

hmatná nebo zvětšená uzlina

Ahoj holky, nevíte někdo jaký je rozdíl mezi zvětšenou a hmatnou uzlinou?
Nahmatala jsem si na straně na krku dole uzlinu, asi ani ne 1 cm velkou a pod ní a nad ní po jedné menší. Je to jen vpravo, vlevo nic. Nevíte, zda je to normální? Mám slabou alergii, takže sem tam pokašlávám a posmrkávám, a trochu mě zlobily dásně, ale to by se asi projevilo pod čelistí a ne takhle dole? Jinak jsem v pohodě, žádná teplota, nebolí to, jen to tam prostě je.. :zed: Jsem trochu hypochondr a plaším. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
16.5.17 14:09

S uzlinou vždycky k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8825
16.5.17 14:09

Od alergie to klidne muze byt. Ted jsme to resili s dcerou. Mne se treba zvetsi uzlina kdyz si dam do usi nausnice z nekvalitniho kovu, staci abych he mela v uchu pul dne a mam zvetsene uzliny. Pockala bych treba 14 dnu a pak bych sla k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SáraW
16.5.17 14:11

Mam jich takhle na krku nekolik, neboli, jen jsou zvetsene, podle dr. Je vse v poradku..
Jen kdyz jsem nemocna, mam opar tak se mi zvetsi vic a hlavne boli, neboj nic to neni :palec:

• Citovat
  • Upravit
636
16.5.17 14:21

K doktorovi jdu shodou okolností ve čtvrtek, tak mu to řeknu, pro jistotu. Jen pořád polemizuji s tím, jestli je to normální nebo ne, jsem v poslední době v tomhle směru jak proaštěna, asi fakt hypochondr :D

A Sáro, děláš s nima něco, nebo to necháváš být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
16.5.17 15:13

Já jsem měl zvětšené uzliny několik měsíců, ale byly tak velké, že jsem měl na krku boule. Nic mi jinak nebylo, jen jsem měl myslím celou dobu zvýšenou teplotu kolem 38. Dvě mi pak vyoperovali kvůli kontrole. Pak se sami od sebe změnšily. Ale dodneška mi občas nějaká vyleze, může jít právě o alergii. Taky jsem alergik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama