Hmotná zodpovědnost v kauflandu

60
16.12.18 11:33

hmotná zodpovědnost v kauflandu

Děvčata, mám dotaz. Mám možnost jít na brigádu (na pár dní) na kasu do kauflandu. Nevíte někdo jak je to tam aktuálně s hmotnou odpovědností? Děkuji. Jo a ještě bych se chtěla zeptat jestli se to dá zvládat nebo je to hodně náročné. Zkrátka různé zkušenosti co máte uvítám. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4361
16.12.18 12:21

Nevím, zda jsou výjimky v tom kterém obchodě, ale i brigádník podepisuje hmotnou odpovědnost. A pokud jde o zvladani-vanoce jsou nejnáročnější období v každém obchodě, v potravinách obzvlášť. Takže pocitejte s tím, že to bude poradny srumec.
Ale zvládnout se dá všechno. Dělala jsem v obchodě cca 15 let a musím říct, že to byl zahul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
16.12.18 12:38

Když si uděláš manko, tak si ho zaplatíš. Nevim, jak je to se zodpovědnosti za chybějící zboží, pamatuju si na zkazky o tom, jak se to po inventure rozpočítalo mezi veškerý personál a nazdar, teď nevím, zajdi si na tu prodejnu, počkej si, až nějaká pokladní půjde na cigáro a zeptej se.
Já dělala za pokladnou v různých institucích a advent je myslím strašný úplně všude. Mám praxi a dobrovolně bych do toho nešla… Bude tam milion nastvanych lidí, budeš v časovém presu a pak už je to jen krůček od toho přijmout dvoutisícovku, vrátit jako na petitisicovku a jseš tři tisíce v mínusu, ani nevíš jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.18 12:46

hmotka v kaufu neni, jsem pokladni,,,i kdyz na materske, snad se nic se od te doby nezmenilo

• Nahlásit
  • Citovat
239
16.12.18 12:47

Já si myslím, že Kaufland je jeden z mála supermarketů, kde hmotná zodpovědnost není,Samozřejmě, že pokud nebude souhlasit 2× kasa, tak se s Tebou rozloučí. , nebo budeš jenom doplňovat zboží.Chodí tam syn na brigádu, myslím, že to říkal, ale teď momentálně se ho zeptat nemůžu, protože je zrovna v Kauflandu u kasy. :) Jinak zvládá to v pohodě, studuje, doma se samozřejmě nepřetrhmne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18569
16.12.18 13:16

v kaufu hmotka není a ani manka se neplatí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
16.12.18 13:44
@ka2ka píše:
v kaufu hmotka není a ani manka se neplatí

Díky, Ty tam děláš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18569
16.12.18 13:48

@Maja255 rodinný příslušník tam dělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
16.12.18 14:05
@ka2ka píše:
@Maja255 rodinný příslušník tam dělá

Tak snad to platí pro všechny prodejny. Můžu vědět v jakém městě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama