Hned po snažení menstruace

Anonymní
9.12.19 11:59

Hned po snažení menstruace

Ahoj holky, s přítelem jsme se začali snažit o prcka. A já mám dotaz, mám dost nepravidelný cyklus. A jak na potvoru při 1. Snažení jsem hned po tom cca 5h dostala menstruaci. Je nějaká šance, že by se to povedlo? Má někdo zkušenost?
Samozřejmě hned jak skončí se budeme snažit dál a dál. Jen mě to tak zajímá. Děkuji :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
977
9.12.19 12:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, s přítelem jsme se začali snažit o prcka. A já mám dotaz, mám dost nepravidelný cyklus. A jak na potvoru při 1. Snažení jsem hned po tom cca 5h dostala menstruaci. Je nějaká šance, že by se to povedlo? Má někdo zkušenost?
Samozřejmě hned jak skončí se budeme snažit dál a dál. Jen mě to tak zajímá. Děkuji :D

Nerozumim…meli jste sex a za 5 hodin jsi to dostala a ptas se, jestli mutes byt tehotná??Jako vazne???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8239
9.12.19 12:04

A to jste mezi menstruacemi stihli sex jen 1× a pak si to hned dostala? Úplně tomu moc nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3875
9.12.19 12:06

Ne ze sexu 5h před menstruací jsi na 100% neotěhotněla. Najdi si něco o tom, jak funguje ženské tělo - co je ovulace, luteální fáze atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
9.12.19 12:08

@Popokatepetla Přesně,tyhke dotazy mi fakt hlava nebere…jako chapu ze pojem lutealni fáze nezná, ale ovulace???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7472
9.12.19 12:12

Nee, to už šance na oplodnění je mizivá. Jak budeš mít po ms, tak se začněte snažit. A dohledej si něco o ovulaci a luteální fázi, ať nejsi tak neznalá. Nemusíš se hned hlídat a moc to řešit, ale k oplodnění nedojde náhodně kdykoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 12:12
@Popokatepetla píše:
Ne ze sexu 5h před menstruací jsi na 100% neotěhotněla. Najdi si něco o tom, jak funguje ženské tělo - co je ovulace, luteální fáze atd.

Nebuď na ní zlá, já otěhotněla 5 dní před má a ještě přes prášky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 12:13
@Anonymní píše:
Nebuď na ní zlá, já otěhotněla 5 dní před ms a ještě přes prášky.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 12:14
@Julinka 18 píše:
@Popokatepetla Přesně,tyhke dotazy mi fakt hlava nebere…jako chapu ze pojem lutealni fáze nezná, ale ovulace???

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 12:15
@Julinka 18 píše:
Nerozumim…meli jste sex a za 5 hodin jsi to dostala a ptas se, jestli mutes byt tehotná??Jako vazne???

• Citovat
  • Nahlásit
7472
9.12.19 12:17
@Julinka 18 píše:

Tak ten pojem už určitě slyšela, na druhou stranu se říká (obzvlášť mezi mladými jako strašák) „Stačí kapka…“. Proto to může být trochu zavádějící. Třeba si na doporučení něco zjistí a potom už se nebude tak hloupě ptát. Dotaz pramení z neznalosti. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 12:29

Já vím holky, jen jsem se ptala na vlastní zkušenosti. Protože znám i ženy, které mají třeba dvě děti a obě vzešly ze sexu při ms.
Jen mě zajímalo, jestli někdo třeba taky nemáte podobnou zkušenost, protože něco říká věda a potom znám takové případy, kdy samy nevěříte. :D Tak mě to jentak zajímalo.

• Citovat
  • Nahlásit
9722
9.12.19 12:31

Šance je tak 0,001%. Takže žádná. Snažte se dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 12:35

@karkarka Tak to bezpochyby budeme :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
100
9.12.19 13:08
@Anonymní píše:
Já vím holky, jen jsem se ptala na vlastní zkušenosti. Protože znám i ženy, které mají třeba dvě děti a obě vzešly ze sexu při ms.
Jen mě zajímalo, jestli někdo třeba taky nemáte podobnou zkušenost, protože něco říká věda a potom znám takové případy, kdy samy nevěříte. :D Tak mě to jentak zajímalo.

Pokud máte extrémně krátký cyklus (cca 20 dní), tak ovulace přichází hned po menstruaci nebo poslední dny menstruace a potom ano, jsou ženy, které musí mít styk během menstruace nebo ke konci, aby otěhotněly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat