Hnědá “menstruace” co to znamená

Anonymní
9.6.20 21:27

Hnědá “menstruace” co to znamená

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli tohle už někdo z vás zažil na konci května jsem měla dvakrát menstruaci a po dvou dnech jsem měla asi znovu menstruaci( přesně nevím jestli to je menstruace) měla jsem ji dva dny s tím že, ze mě šla hnědá krev..na internetu jsem četla že to může být starší krev z minulé menstruace, tak jsem si z toho moc nedělala..jenže teď už mám to hnědé “krvácení” už po třetí a vubec netuším co to tedy znamená :think: děkuju za každou odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

283
9.6.20 21:59

To může mít různé příčiny, stará krev, ovulace, rozhozené hormony, pokud tě to trápí, tak se objednej k doktorce…u mě to zatím vždy byly rozházené hormony, když jsem hnědě krvácela nebo špinila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3312
9.6.20 22:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli tohle už někdo z vás zažil na konci května jsem měla dvakrát menstruaci a po dvou dnech jsem měla asi znovu menstruaci( přesně nevím jestli to je menstruace) měla jsem ji dva dny s tím že, ze mě šla hnědá krev..na internetu jsem četla že to může být starší krev z minulé menstruace, tak jsem si z toho moc nedělala..jenže teď už mám to hnědé “krvácení” už po třetí a vubec netuším co to tedy znamená :think: děkuju za každou odpověď

Hneda ms, neni to spise spineni? Mam to pred ms a pak na konci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 22:09
@lilith1 píše:
Hneda ms, neni to spise spineni? Mam to pred ms a pak na konci..

Špínění mám také vždy po menstruaci a je to fakt špinění, ale tohle je jako normální menstruace akorát hnědá

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 22:11
@Malaika1234 píše:
To může mít různé příčiny, stará krev, ovulace, rozhozené hormony, pokud tě to trápí, tak se objednej k doktorce…u mě to zatím vždy byly rozházené hormony, když jsem hnědě krvácela nebo špinila

U doktorky jsem byla v pátek, ta mi dělala ultrazvuk a nic moc mi neřekla..jinak beru antikoncepci středně hormonální aireen, ale teďka přejdu na nízkohormonální

• Nahlásit
  • Citovat
283
9.6.20 22:14
@Anonymní píše:
U doktorky jsem byla v pátek, ta mi dělala ultrazvuk a nic moc mi neřekla..jinak beru antikoncepci středně hormonální aireen, ale teďka přejdu na nízkohormonální

tak to nevím, jako já s tím měla taky problém nějakou dobu zpátky a doktorka mi řekla, že to budou s velkou pravděpodobností jen rozházené hormony, dala mi na to norethisteron a byl konec :) tak nevím, u mě to bylo taky takové nepravidelné, že chvíli jo, pak ne, ale ten norethisteron zabral

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama