Reklama

Hnědé listy u dračince

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 10.10.18 10:28
Hnědé listy u dračince

Ahoj lidi, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tím, že mu začaly žloutnout/hnědnout listy u dračeny? A čím by to popřípadě mohlo být způsobené - popř. zda ty listy dát pryč nebo nechat? Moc děkuji

Reklama

Reakce:

Mrakotinka2018
Kecalka 143 příspěvků 10.10.18 10:30
@lavazza2 píše:
Ahoj lidi, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tím, že mu začaly žloutnout/hnědnout listy u dračeny? A čím by to popřípadě mohlo být způsobené - popř. zda ty listy dát pryč nebo nechat? Moc děkuji

Bala bych se ze kyticka ma malo svetla, nebo naopak moc a take ji asi moc casto zalevas.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 10.10.18 10:34

@Mrakotinka2018 Zálivka je cca 1× týdně, takže jsem myslela že to je ok.. ted když je chladněji tak zalívám třeba jednou za dva týdny.. Jinak ji mám přímo na parapetu u okna, kde nejvíc slunko jede odpoledne cca od 14té ..

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4794 příspěvků 10.10.18 11:17

Mne proste prijde prelita :think: Treba ji zalejes najednou moc…anebo jestli na tom okne neni pruvan? Nemohla stat chvili v zime. Tyhle kytky rady teplo a sucho a hodne svetla…

lavazza2
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 10.10.18 11:37
@Lenka_Hal píše:
Mne proste prijde prelita :think: Treba ji zalejes najednou moc…anebo jestli na tom okne neni pruvan? Nemohla stat chvili v zime. Tyhle kytky rady teplo a sucho a hodne svetla…

Je pravda, že je vedle pořád otevřená větračka.. :think: Zkusím ji dát jinam, třeba se vzpamatuje.. a s tou vodou budu taky šetřit

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >