Hnědé listy u dračince

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 10.10.18 10:28
Hnědé listy u dračince

Ahoj lidi, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tím, že mu začaly žloutnout/hnědnout listy u dračeny? A čím by to popřípadě mohlo být způsobené - popř. zda ty listy dát pryč nebo nechat? Moc děkuji

Reakce:
Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 10:30
@lavazza2 píše:
Ahoj lidi, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tím, že mu začaly žloutnout/hnědnout listy u dračeny? A čím by to popřípadě mohlo být způsobené - popř. zda ty listy dát pryč nebo nechat? Moc děkuji

Bala bych se ze kyticka ma malo svetla, nebo naopak moc a take ji asi moc casto zalevas.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 10.10.18 10:34

@Mrakotinka2018 Zálivka je cca 1× týdně, takže jsem myslela že to je ok.. ted když je chladněji tak zalívám třeba jednou za dva týdny.. Jinak ji mám přímo na parapetu u okna, kde nejvíc slunko jede odpoledne cca od 14té ..

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 10.10.18 11:17

Mne proste prijde prelita :think: Treba ji zalejes najednou moc…anebo jestli na tom okne neni pruvan? Nemohla stat chvili v zime. Tyhle kytky rady teplo a sucho a hodne svetla…

lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 10.10.18 11:37
@Lenka_Hal píše:
Mne proste prijde prelita :think: Treba ji zalejes najednou moc…anebo jestli na tom okne neni pruvan? Nemohla stat chvili v zime. Tyhle kytky rady teplo a sucho a hodne svetla…

Je pravda, že je vedle pořád otevřená větračka.. :think: Zkusím ji dát jinam, třeba se vzpamatuje.. a s tou vodou budu taky šetřit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >