Jakou blond barvu na hnědé odrosty?

2
24.4.20 20:16

Hnědé odrosty, jakou blond barvu ?

Ahoj holky, mám dotaz.
Mám blond vlasy, ale hnědé odrosty řekla bych že i dost tmavé. Je tu někdo kdo se barví doma? Můžete mi napsat jakou barvou nebo co používate, aby jste měli celou hlavu hezky blonďatou? K e kadeřnici už nechci chodit a dávat hříšné peníze za rok 7-12 tisíc je prostě moc. Děkuji… :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24408
24.4.20 21:05

To sama neudelas, udrzovat peknou jednolitou blond a ne to co nektere zeny nosi a je k placi, bez kadernice nedas. Otazka je, jestli nepatris do te skupiny.Kdyz si od kadernice nechas udelat ruzne promelirovani, tak odrosty nebudou takova hruza a nebudes muset chodit tak casto, presto budes moct rikat, ze jsi blond.Vim o cem mluvim, x let jsem nosila,,bile,, vlasy a stoji to dost, ale to k tomu patri no. Jakákoli po domacku snaha o to, vypada lacine a desne. A jeste si vlasy muzes odpalit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18229
24.4.20 21:06
@wildcherry píše:
To sama neudelas, udrzovat peknou jednolitou blond a ne to co nektere zeny nosi a je k placi, bez kadernice nedas. Otazka je, jestli nepatris do te skupiny.Kdyz si od kadernice nechas udelat ruzne promelirovani, tak odrosty nebudou takova hruza a nebudes muset chodit tak casto, presto budes moct rikat, ze jsi blond.Vim o cem mluvim, x let jsem nosila,,bile,, vlasy a stoji to dost, ale to k tomu patri no. Jakákoli po domacku snaha o to, vypada lacine a desne. A jeste si vlasy muzes odpalit.

Kam chodíš ke kadeřnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
24.4.20 21:08

@Klopotkova chodím u nás ve městě a platím 1200kc každý druhy měsíc nebo každý měsíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
24.4.20 21:11
@Klopotkova píše:
Kam chodíš ke kadeřnici?

Ke dvojcatum u nas :palec:,predtim ke kamosce co je na Vrahovicke, ta bilou udrzovala skvele :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18229
24.4.20 21:12
@wildcherry píše:
Ke dvojcatum u nas :palec:,predtim ke kamosce co je na Vrahovicke, ta bilou udrzovala skvele :palec:

H. a H., znám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3311
25.4.20 05:43
@wildcherry píše:

Znam, mam silene. odrosty sedive puvodni cernou a na kadernici cekam jak na smilovani, kazdy mesic davam tak 800kc, ted.to jisti yen cerny spray..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama