“Hnědé skvrny” ve vlaskách - co by to mohlo být ?

37
22.7.19 15:48

“Hnědé skvrny” co by to mohlo být ?

Nevíte někdo co by to mohlo být? Všimla jsem si toho až dnes :think: ma to malá jenom ve vlaskách. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1228
22.7.19 15:52

Seborea… Nic to není, u miminek běžné, ale dcera to má ještě ve 2,5 letech, máme na to speciální šampon z lékárny a s tím je to o dost lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.19 15:54

To jsem dítěti namazala a pak na druhý den sloupala, už se šupinky nevrátily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
22.7.19 16:55

Seborea, malý to měl taky. Namazala jsem mu to olivacem, nechala asi 3 hodinky a při koupání vycesala. A už se nevrátila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12723
22.7.19 16:58

Moje dcera to mela do 2 let a neco. Umorne se to drzelo, a to jsem olejovala a vycesavala jako diva. Od jisteho veku se uz stejne nenechala a navic ma huste vlasy a vycesavalo se to ble. Nedavno jsem ji hlavu kontrolovala a uz to nema. Vek 2 roky a 7m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1550
22.7.19 17:06

My byli drsnejsi. Nevlastni dcera to mela jeste v 5, tak jsme po myti vzali kulaty kartac a vydrbali. Mela toho plnou hlavu, velike hnede supiny. Uz nema a nevratilo se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
22.7.19 17:21

Všem moc dekuji, bála jsem se tak jsem klidnější :kytka: namazeme a budeme vycesavat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
22.7.19 17:46

Je to seborea a dokáže to být pěkně otravné. Já to mám i v dospělosti a musím hlavu promazávat kortikoidama.
Mojí známé dcera to měla jako miminko a udělala se jí ve vláskách jedna obří krusta. Mazala jí to a vyčesávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama