S hnědým špiněním v těhotenství do bazénu

31.1.20 14:55

Hnědé špinění v těhotenství do bazénu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat je tu nějaká maminka… Která krvácela spinila v těhotenství a chodila do bazénu? Je vůbec možné třeba použít tampon a jít do bazénu? Krvácela jsem teď mám hnědý výtok chteli bychom vzít malého do bazénu ale nevím jestli já mohu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14997
31.1.20 15:00

No to bych nešla ani omylem. Tampon si vzít můžeš, dělela se speciálně pro těhotné, když jdou plavat, ale když spinis tak bych to nepokousela. Dítě může jít do bazénu třeba s druhým rodičem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
31.1.20 15:11

Pokud špiníš a nevíš důvod, je to docela nerozumné. Mohla by sis přivodit nějakou infekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
31.1.20 15:12

Já bych to s bazénem neriskovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 15:16

@Aduš8 tak důvod znám beru na to prášky… Jen prostě nemám s tímto zkušenosti a doktora jsem se na to zapomněla zeptat… Proto se tady ptám maminek které s tím mají zkušenosti a něco o to vím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 15:26

Taky jsem spinila a gynekolog mi to zakazal - kvuli mozne infekci porodnich cest. To za to fakt nestoji.

• Nahlásit
  • Citovat
1664
31.1.20 15:27

Raději se porad se svým gynekologem, abys něco nezvojtila. Pokud už tě viděl, tak tuhle konzultaci zvládneš i po telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 15:37

Díky za odpověď samozrejeme sem se přikláněla k tomu že to není vhodná věc… Ale nikdo mi neřek že bych neměla… Vanu si doma dávám… Ale tak to je zase něco jiného doufám… Jinak nevím kde ty informace mám brát když mi je doktor nesdělí 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
31.1.20 15:41
@Danielka212 píše:
Díky za odpověď samozrejeme sem se přikláněla k tomu že to není vhodná věc… Ale nikdo mi neřek že bych neměla… Vanu si doma dávám… Ale tak to je zase něco jiného doufám… Jinak nevím kde ty informace mám brát když mi je doktor nesdělí 8o

Já bych si ani tu vanu nedávala když bych krvácela nebo špinila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 15:43

@Jdani jediný co vím co mi bylo řečeno žádný sex… To je to co dodržuji… Spinim tím způsobem jedna mini vložka za den… Samozřejmě když toho bylo víc vanu jsem si nedávala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama