Hnědý hlen a bolení v pravém podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dominikapepino
Povídálka 15 příspěvků 12.07.18 19:26
hnědý hlen a bolení v pravém podbřišku

Ahoj holky
Tak před dvouma tydnama sem s přítelem měla sex bez ochrany a už od té doby země jde takový hnědý hlen a bolí mě v pravé straně podbřišku před měsícem sem samovolně potratila a při sexu mě to poboliva mohlo by to být těhotenství?? Moc si s přítelem přejem mimi a snažíme se Oto skoro půl roku tak co myslíte holky mohlo by to být to mimi :srdce:
Budu velmi ráda když mi poradíte. :zed:

Reakce:

Uživatel je onlineOliverka28
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.07.18 19:35

Kdy mas dostat menstruaci?

Judithkaj
Nováček 12.07.18 19:54

Před měsícem jsi potratila, před 2 týdny nechráněný styk, Diviš se, ze z Tebe jde něco hnědého??? To jsou o čistky po potratu, ty jsi nebyla u doktora? Nepoučil Te? :? 8o

dominikapepino
Povídálka 15 příspěvků 12.07.18 20:16

To už je vše zamnou omlouvám se ale překlep před dvouma měsícema sem potratila a menstruaci mám mít 27.7.2018

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 12.07.18 21:03

A jak dlouhé máš cykly? Menzes máš mít za 15 dní a před 14 jsi měla nechráněny sex.. to jsi ho měla během menstruace nebo hned po ní ne?

dominikapepino
Povídálka 15 příspěvků 12.07.18 21:40

Hned po :lol: no nevím co si Otom mám myslet :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >