Hnědý hlenový výtok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 17:53
Hnědý hlenový výtok v těhotenství

Ahoj, mám dotaz. Jsem na začátku 12tt. Právě se mi na papíře objevil hnědý hlenový výtok. Jednorázově. Jiné problémy nemám, žádné bolesti nic. Myslíte, že mám jet radši k dr., pokud ano, hned na pohotovost, nebo ráno ke svý?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 12. týden těhotenství?

Reakce:
Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4636 příspěvků 07.03.19 17:54

To nic nebude, nejaka praskla zilka. Zmin to na pristi kontrole u dr.

TRG
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 07.03.19 17:58

Ráno bych maximálně zavolala svému doktorovi, jinak nic. Určitě bych nejela na pohotovost. Tam bych jela až s (červeným) krvácením, se silnými bolestmi apod. Takovéhle jednorázové zašpinění nemusí vůbec nic znamenat (může mít souvislost se sexem, větší námahou, prasklou žilkou, nebo můžeš mít zrovna „termín menstruace“ - slyšela jsem, že někdo tou dobou v těhotenství jednorázově zašpiní). Věřím, že to vůbec nic není. ;)
(Samozřejmě, pokud máš aktuálně / z minulosti jiné problémy, tak by na to bylo třeba brát zřetel, ale počítám, že jinak jsi v pohodě.)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 18:13

@TRG jojo, jinak jsem úplně v pohodě. Děkuji, potřebovala jsem jen uklidnit, teď už jsem v poho :palec:

hadraplanka
Kecalka 175 příspěvků 26.03.19 11:25
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Jsem na začátku 12tt. Právě se mi na papíře objevil hnědý hlenový výtok. Jednorázově. Jiné problémy nemám, žádné bolesti nic. Myslíte, že mám jet radši k dr., pokud ano, hned na pohotovost, nebo ráno ke svý?

Já takhle prošpinila snad měsíc z celého prvního trimestru. Pokud tě nic nebolí, skoč si jen při nejbližší příležitosti na gyndu, ať to zkontroluje pro klid v duši.

Váš příspěvek
Reklama