Reklama

Hnědý jazyk po ATB léčbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anavi13
Závislačka 2546 příspěvků 19.12.17 08:59
hnědý jazyk po ATB léčbě

Potřebovala bych poradit, beru ATB na zánět dělohy a byly velmi silná. Ke konci léčby se mi objevil hnědý povlak na jazyku, možná i lehce do zelena. Jazyk mě svrbí, asi takový pocit jako když vás oblízne kočka. Je mi jasné, že je to ATB léčkou. Ale co udělat, abych tělo co nejlíp očistila. Podpůrně beru gynex a drags imun od energy + laktobacily dvakrát denně. ATB dobírám ve čtvrtek, tak doufám, že se mi tělo podaří brzo očistit :) Doufám, že mi někdo poradí, moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 19.12.17 09:15

@anavi13 biopron 9 premium - silne probiotika a Hylak forte. Vybechat cukr a sladke, jist hodne zeleniny

histep
Závislačka 3253 příspěvků 19.12.17 10:21

@anavi13 :mavam: Po dobrání ATB si od Energy nasaď Cytosan 2-3× denně, je to detox a měla jsem to od jejich léčitelky doporučeno na pročištění.
A Hylak na střevní mikroflóru.

raddka87
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 19.12.17 10:23

Já bych se přidala o radu. Manžel po dobrání ATB ztratil chuť, nejdřív měl divný pocit na jazyku, jako by si ho opařil horkou vodou, trvá to už 14 dní. Doktor mu poradil orofar, ale zatím bez výsledku :-( Nemáte s tím někdo zkušenost?

anavi13
Závislačka 2546 příspěvků 19.12.17 10:43

Děkuji za radu :) sladké bude problém ted o těch vánocích :D celkově by to chtělo dietu na odlehčení játrům a střev, musím se s tím nějak popasovat :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >