Hnědý jazyk po ATB léčbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anavi13
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 19.12.17 08:59
hnědý jazyk po ATB léčbě

Potřebovala bych poradit, beru ATB na zánět dělohy a byly velmi silná. Ke konci léčby se mi objevil hnědý povlak na jazyku, možná i lehce do zelena. Jazyk mě svrbí, asi takový pocit jako když vás oblízne kočka. Je mi jasné, že je to ATB léčkou. Ale co udělat, abych tělo co nejlíp očistila. Podpůrně beru gynex a drags imun od energy + laktobacily dvakrát denně. ATB dobírám ve čtvrtek, tak doufám, že se mi tělo podaří brzo očistit :) Doufám, že mi někdo poradí, moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 43195 příspěvků 19.12.17 09:15

@anavi13 biopron 9 premium - silne probiotika a Hylak forte. Vybechat cukr a sladke, jist hodne zeleniny

histep
Závislačka 2910 příspěvků 19.12.17 10:21

@anavi13 :mavam: Po dobrání ATB si od Energy nasaď Cytosan 2-3× denně, je to detox a měla jsem to od jejich léčitelky doporučeno na pročištění.
A Hylak na střevní mikroflóru.

Uživatel je onlineraddka87
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 19.12.17 10:23

Já bych se přidala o radu. Manžel po dobrání ATB ztratil chuť, nejdřív měl divný pocit na jazyku, jako by si ho opařil horkou vodou, trvá to už 14 dní. Doktor mu poradil orofar, ale zatím bez výsledku :-( Nemáte s tím někdo zkušenost?

anavi13
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 19.12.17 10:43

Děkuji za radu :) sladké bude problém ted o těch vánocích :D celkově by to chtělo dietu na odlehčení játrům a střev, musím se s tím nějak popasovat :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama