Hnědý kruh kolem zorničky v modrých očích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kleris2
Povídálka 45 příspěvků 04.01.18 19:31
hnědý kruh kolem zorničky v modrých očích

Ahoj, zajímalo by mě, jestli má Vaše miminko hnědý kruh kolem zorničky, ale v jinak modrých očích, ne hnědozelených. Kdy se vytvořil? Bylo to dědičné po někom?

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 65797 příspěvků 04.01.18 19:35

Tímto způsobem mohou hnědnout oči, já to měla, v modrých očích se mi dělaly hnědé fleky, až se slily do hnědé celistvé barvy

kleris2
Povídálka 45 příspěvků 04.01.18 19:37

@terinka4444
A v kolika měsících to bylo?

brumi
Kelišová 6358 příspěvků 04.01.18 19:38

@kleris2 ano je to běžné, z modrých se nejspíš mění na hnědé případně hnědozelené. všechny tři mojedti měli jako každé mimi modré, nejstraší má nakonec tmavě hnědé, prostřední zůstalya modré a nejmladší má zelenohnědé s tím že těm dvěma se takto postupně zbarvovala

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 04.01.18 19:39

Mladšímu se takto začaly prebarvovat. Chvíli po sestinedeli. Dnes je krasne hnedooky.

Bebuše
Echt Kelišová 7834 příspěvků 2 inzeráty 04.01.18 20:28

Barva očí se může měnit i okolo třetího roku. Do 2,5 jsem měla oči modré, postupně od středu hnědé „hvězdičky“, zelené a okraje tmavošedé… stejné jako máma a babička. Dědečkové byly modroocí, tak už si všichni mysleli, že mi modré zůstanou…
Dcery jedna tmavošedé v půl roce hnědé, mladší z tmavomodrých šedomodré také v půl roku.

ekira5
Závislačka 4047 příspěvků 04.01.18 21:49

U prvorodenej sa tak začali meniť oči na hnedé. Mala ten kruh už pri narodení.

Maky.p
Generální žvanilka 24789 příspěvků 05.01.18 08:52

První syn měl od narození modré oči po mě, asi od dvou let má ten hnědý kroužek kolem zorničky a teď ve čtyřech a půl má pořád ten kroužek, ale zbytek už do zelena. Myslím, že nakonec bude mít po manželovi hnědé oči. Druhý syn má zatím taky modré (5m).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama