Hnědý odstín barvy na vlasy se studeným podtónem

84
18.7.13 12:14

Hnědý odstín barvy na vlasy se studeným podtónem

Barvím si vlasy hnědou barvou. Když si koupím tmavou, mám vlasy skoro černé. Pukud si vyberu světlejší- má vždy žlutý podtón. Vlasy se do žluta i vymývají. Máte některá zkušenost se světle až středně hnědou barvou, která má chladný podtón.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14090
18.7.13 12:24

Jeden čas jsem se barvila kaštanovou a ani jedno z toho co píšeš se mi tedy nestalo :think: Je to tedy už déle a tuším, že značka byla Palette… nu dnes bych si jí už asi nekoupila teď používám Sayoss a jsem nad míru spokojená neničí tolik vlasy… (doufám, že názvy značek jsou napsaný tak nějak dobře :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6746
18.7.13 12:30

Já se barvím palette intenzive color creme N3 středně hnědý. Hnědá je spíš studená ale opravdu dost tmavá (i když je to středně hnědý) takže jen opatrně dobarvuju, takm kde ten vlas obarvím třeba podruhé tak je už skoro černý. :nevim: Jsem asi moc nepomohla :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6746
18.7.13 12:31

Sayoss taky ení špatný ale nevím jako tu hnědou jsem měla, jen teda mě barvy na vlasy vůbec nedrží, takže kupuju spíš palete bo je o půlku lacinější :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
18.7.13 23:25

Tak s tim taky bojuju- bud je to uplne cerny nebo se to po par umytich vyblije do nazrlozluty hnusny barvy, ktera mi vubec neslusi. Ja jsem to vyresila tak, ze jsem si obarvila hlavu cernomodrou, ktera se po case vymyla do takovy hnedy se studenym podtonem a uz dobarvuju jen odrosty tmavohnedou- vzdy radeji tmavsi, spis do cerna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
duskaa
19.7.13 07:57

Já se chodím barvit ke kadeřnici do salonu Mia už nějakou dobu, to moje domácí barvení bylo spíš holus pokus, pokaždé mi to chytlo jinak :(

• Nahlásit
  • Citovat
2918
16.2.14 08:56

Zkousim ozivit diskusi. Stejne jako zakladatelka jsem ani ja jeste nenasla barvu na vlasy, kterou bych si predstavovala… I barvy v drogerce oznacene jako „ledova“ mi hazou medeny odstin. Bohuzel ani u kadernice jsem nebyla spokojena. Vzdy mi slibovaly krasnou barvicku bez zlatych odlesku a pokazde jsem odchazela do zrzava. Po par umytich jeste vetsi hruza. Me tyto tony vubec neslusi :( Moje puvodni barva je seda mysi a leta jsem nosila blond melir… Najde se nekdo, kdo nosi barvu podobnou jako na obrazku anebo zna sikovnou kadernici z Prahy, ktera tohle dokaze vytvorit? Predem mockrat dekuji za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
933
16.2.14 09:01

@janiczka82 přesné po takové barvě také Toužim chodim ke kadernici už jsem i třikrát měnila a furt to není ono bud je to do černá nebo do zrzava či červený hruza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2918
16.2.14 09:04

Ja takovou kdysi dokonce i mela. Koupenou barvou z drogerky od Londa. Ale uz ji proste asi vubec nevyrabeji. Nenasla jsem :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5768
16.2.14 09:15

Zkoušela jsi barvy od Syoss? Mají velkej výběr a já taky nesnášim jakýkoli zrzavý odlesky a jsem spokojená :-)(akorát si nepamatuju ty názvy-…tušim sladká bruneta že to byla)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
16.2.14 09:28

Ahojky!
Jediná barva, která se mi nevymývá do zrzava je od L´Oréalu tato: http://www.lorealparis.cz/…oladova.aspx

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
16.2.14 09:30

Vím, že není zrovna levná, ale např. v Kauflandu měli nedávno akci a byla za 99,90. Tak jsem se zásobila. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
933
16.2.14 09:45

Já bych radši našla kadernici která to umí než barvu nevím jak bych si to sama dala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2918
16.2.14 10:55

Ten ledovy kastan vypada nadherne, ale asi by mi to chytlo uz moc tmave. Zkusila jsem ted ledove oriskovy twist od Syoss a je to tmava hneda. Barva krasna, ale stale do zlatova. Asi bude problem v tech starych vrstvach barvy pod tim :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2918
16.2.14 10:58
@hvezdicka736 píše:
Já bych radši našla kadernici která to umí než barvu nevím jak bych si to sama dala

Bohuzel jsem zadnou dobrou zatim nenasla :( Vsechny slibuji a vysledek furt stejnej. Zkusila jsem to prave sama doma jen proto, ze jsem v kadernictvi nebyla spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama