Hnědý a pak růžovo červený výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnonymkaI
Nováček 2 příspěvky 25.01.18 12:06
Hnedy, pak ruzovocerveny vytok

Ahoj holky, chci se zeptat. S pritelem jsme meli sex 9.1., 13.1. a 18.1. uz nekdy mezi 13.1. a 18.1. me bolely prsa, ale to prikladam k ovulaci, jelikoz jsem ji mela prave cca od toho 13-14.1. Asi 21.1. vecer me zacalo bolet v podbrisku jen lehce a slabe jsem hnede spinila, vcera hnede spineni preslo na takovou ruzovou az cervenou barvu, uz jsem si myslela, ze mi prichazi driv ms (mam ji dostat cca 1.2.), protoze me opet bolelo v podrizku. Prsa uz me neboly asi od toho 21.1. a uz je nemam ani nijak zalite… Muzete mi nekdo poradit nebo rict, co by to mohlo znamenat? Jsem tehu nebo jen nejak pojaseny hormony?

Reakce:
anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 25.01.18 12:37

Může to být jen špinění mezi MS, stává se a může to být i těhotenství. Těch pár dní do očekávané MS bych počkala a uvidíš… Ale pokud tě něco výrazně nebo nezvykle bolí nebo z toho máš obavy, bude lepší zajít k doktorovi…

peggy84
Povídálka 24 příspěvků 25.01.18 12:41

Ahoj,
může to být od vajíčka, které se zanořuje do sliznice a může tam prasknout nějaká cévka. Pokud to trvalo krátce a nebylo to silné, tak by to mohlo být v poho. Kdyby tě opět pobolívalo v podbřišku a začalo i to krvácení, tak radši honem k doktorovi, pokud bys měla již pozitivní těhotenský test, mohlo by se jednat o mimoděložní těhotenství a to už neni sranda. A jistě tvůj gynekolog ti rád pomůže a poradí.

AnonymkaI
Nováček 2 příspěvky 25.01.18 13:45

Holky dekuju za reakce. Test jsem si jeste nedelala, chtela jsem pockat az jestli prijde nebo neprijde ms. Nikdy jsem takovy spineni nemela, proto me to zarazilo. Prvni jsem si myslela, ze je to treba nejaky vnitrni poraneni, trhlinka nebo nevim… Pak jsem si rikala, ze by to mohlo byt nejaky spineni po ovulaci nebo z vycerpani nebo proste poblazneny hormony, az jak jsem se divala na net a nasla jsem, ze by to mohlo byt zahnizovani (hnedy vytok), tak jsem vzala v uvahu tehotenstvi. Ale tohle mi prijde na " normalni" tehotenstvi divny. Jinak me nic nijak zvlast neboli a zadny zmeny nepocituju…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >