Hnědý výtok a bolest dolní části zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 23:46
Hnědý výtok a bolest dolní části zad

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost. Už zhruba týden mě bolí dolní část zad jako při MS ale menstruace nedorazila a už mám 4 dny zpoždění. Jediné co jsem měla byl hnědý výtok, jenže to za dva dny přestalo a bolest zad trvá do teď. :( V podbřišku jsem dnes ucítila jen takový tlak jako by do mne zevnitř někdo tlačil směrem ven ale jinak s podbřiškem nemám žádný problém. Na večer mě vždy začnou bolet jen nohy, tak jsem z toho docela zmatená :nevim: budu ráda za jakoukoliv zkušenost
:kytka:

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 22.08.18 23:55

co tehotenství?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 00:04

@Karlaska určitě zkusím těhu test :roll: jen mě zajímalo zda to měl někdo podobně jako já :hug:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 23.08.18 00:07

tehu to být klidne muze, takže vyzkousej, pak uvidis, co muzes vyloucit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 00:11

Tak se možná zadaří :lol: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >