Reklama

Hnědý výtok a bolest dolní části zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 23:46
Hnědý výtok a bolest dolní části zad

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost. Už zhruba týden mě bolí dolní část zad jako při MS ale menstruace nedorazila a už mám 4 dny zpoždění. Jediné co jsem měla byl hnědý výtok, jenže to za dva dny přestalo a bolest zad trvá do teď. :( V podbřišku jsem dnes ucítila jen takový tlak jako by do mne zevnitř někdo tlačil směrem ven ale jinak s podbřiškem nemám žádný problém. Na večer mě vždy začnou bolet jen nohy, tak jsem z toho docela zmatená :nevim: budu ráda za jakoukoliv zkušenost
:kytka:

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 22.08.18 23:55

co tehotenství?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 00:04

@Karlaska určitě zkusím těhu test :roll: jen mě zajímalo zda to měl někdo podobně jako já :hug:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 23.08.18 00:07

tehu to být klidne muze, takže vyzkousej, pak uvidis, co muzes vyloucit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 00:11

Tak se možná zadaří :lol: :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama