Reklama

Hnědý výtok a čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luculka93
Povídálka 18 příspěvků 12.01.18 08:53
Hnědý výtok a čípek

Ahoj holky,
mám dotaz jestli jste se setkala nektera z Vas, ze jste meli problemy v tehotenstvi s cipkem. Behem vanoc, kdy jsme meli v praci fakt frmol, tak jsem zacala hodne krvacet, takze jsme jeli na pohotovost a tam me prohlidl doktor a rikal neco o cipku, ze bych se nemela namahat a mit klidovy rezim, ale ze to nema vliv na mimi. Jenze ted po vanocich jsem zas zacla chodit do prace a zacalo mi takovy hnedy spineni spis jak tmavy vytok, tak si myslim, ze to bude zas z namahy, jinak me nic neboli a celkove si prijdu v pohode. Nechci hned letet k doktorce, protoze jsem tam predtim chodila snad kazdy tyden, aby si nemyslela, ze ze vseho hned plasim. Ale je to nase prvni tehotenstvi, tak to asi trochu prozivam. Na kontrole jsem byla minuly týden 4.1. a vse bylo v poradku, ted jdu az 1.2.,takze je to jeste dlouha doba. Hlavne si ted nemuzu dovolit marodit.
Dekuji moc za odpovedi.
Lucka 15+4tt

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 12.01.18 09:01
@luculka93 píše:
Hlavne si ted nemuzu dovolit marodit.

nesmysl - utřiď si v hlavě co je důležitější - jestli práce nebo zdravé donošené dítě. Mám doma dvě nedonošeňátka a po tom, jaký to byl masakr, bych už nikdy nestavěla práci před zdraví miminka. V tvém případě bych hodila nohy na stůl a odpočívala. 15tt je ještě sakra málo. Držím palce, ať je vše v pořádku

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 12.01.18 09:14
@luculka93 píše:
Ahoj holky,
mám dotaz jestli jste se setkala nektera z Vas, ze jste meli problemy v tehotenstvi s cipkem. Behem vanoc, kdy jsme meli v praci fakt frmol, tak jsem zacala hodne krvacet, takze jsme jeli na pohotovost a tam me prohlidl doktor a rikal neco o cipku, ze bych se nemela namahat a mit klidovy rezim, ale ze to nema vliv na mimi. Jenze ted po vanocich jsem zas zacla chodit do prace a zacalo mi takovy hnedy spineni spis jak tmavy vytok, tak si myslim, ze to bude zas z namahy, jinak me nic neboli a celkove si prijdu v pohode. Nechci hned letet k doktorce, protoze jsem tam predtim chodila snad kazdy tyden, aby si nemyslela, ze ze vseho hned plasim. Ale je to nase prvni tehotenstvi, tak to asi trochu prozivam. Na kontrole jsem byla minuly týden 4.1. a vse bylo v poradku, ted jdu az 1.2.,takze je to jeste dlouha doba. Hlavne si ted nemuzu dovolit marodit.
Dekuji moc za odpovedi.
Lucka 15+4tt

Az odejdes na materskou, tak po tobe nikdo nestekne. Nahradi te a za par tydnu zapomenou. Opravdu ti stoji riskovat potrat kvuli praci? Je to snad tvoje firma, kterou si vypiplala?

Tichošlápek
Extra třída :D 10053 příspěvků 12.01.18 09:19

Bez k dr znovu. Pravděpodobně ti dá klidový režim, možná magnosolv. Neriskuj

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 12.01.18 09:20

Až potratis budeš mít na práci času dost…by mě zajimalo kdo ti v práci pak co dá…promin že to říkám tak drsně, ale myslím to dobře…taky jsem spinila a lékaře jsem ukecala abych vůbec mohla ležet doma a ne v nemocnici, musela jsem slibit a dodržet absolutní klidovy režim…to bylo kolem 20tt ale problemy se vlekli a porodila jsem předčasně..diky klidovemu rezimu,,až" ve 32tt..pokud lékař zhodnotil takto čipek a ty stejně makas tak prušvih máš za dveřma.

luculka93
Povídálka 18 příspěvků 12.01.18 09:22
@Verun83 píše:
Urcite nestoji. Takze bych s tim mela odejit na rizikove tehotenstvi? Na materskou je jeste brzy :(

luculka93
Povídálka 18 příspěvků 12.01.18 09:25
@Verun83 píše:
Urcite nestoji. Takze bych s tim mela odejit na rizikove tehotenstvi? Na materskou je jeste brzy :(
@Oplatečka píše:
Až potratis budeš mít na práci času dost…by mě zajimalo kdo ti v práci pak co dá…promin že to říkám tak drsně, ale myslím to dobře…taky jsem spinila a lékaře jsem ukecala abych vůbec mohla ležet doma a ne v nemocnici, musela jsem slibit a dodržet absolutní klidovy režim…to bylo kolem 20tt ale problemy se vlekli a porodila jsem předčasně..diky klidovemu rezimu,,až" ve 32tt..pokud lékař zhodnotil takto čipek a ty stejně makas tak prušvih máš za dveřma.

Trošku drsny, ale beru na vedomi. Takze mam jit s tim k doktorce znova? A na rizikove tehotenstvi?

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 12.01.18 09:27

@luculka93 to zhodnotí doktor, jestli to na rizikové je nebo ne. Každopádně bych tam teď zajela a poptala se co a jak. Pokud ti bude rizikové nabízet, tak bych si nehrála na hrdinku a doma zustala.

luculka93
Povídálka 18 příspěvků 12.01.18 09:28
@Tichošlápek píše:
Bez k dr znovu. Pravděpodobně ti dá klidový režim, možná magnosolv. Neriskuj

Dobre. Urcite chci v klidu donosit mimi.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 12.01.18 09:32

Rizikove zhodnoti lekar. Co mas za praci, ze se tam namahas? Jestli mas rizikovou profesi, tak by te mel zamestnavatel preradit na jinou vhodnou pozici, co muze vykonavat tehotna, jinak by te mel nechat za plny plat doma. Nebo se pletu? Kdyz tak me nekdo opravte.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 12.01.18 09:33
@luculka93 píše:
Trošku drsny, ale beru na vedomi. Takze mam jit s tim k doktorce znova? A na rizikove tehotenstvi?

Omlouvám se, ale někdy to člověka trochu probere :D běž k lékaři a pokud doporučí klidovy režim tak to prijmy, jistě bude záležet na druhu práce kterou vykonavas, já jsem delal servírku takže jsem zustala na rizikovem…taky není vyloučeno že si třeba par týdnu odpocineš a vratis se do prace…to vše určí lékař a já bych mu věřila a doporučení dodrzela…zdravé dítě je nadevse :kytka:

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 12.01.18 09:35

@luculka93 může to být klidně nějaký odcházející hematom co se ti mohl utvořit…nezahrával bych si a běžela k Dr. nebo pokud se ti tam nechce tak do nemocnice! Jde o zdraví vašeho miminka, takže opravdu práce stranou! :oops:

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 12.01.18 09:39

@luculka93 Já špiním od samého začátku těhotenství. Nejprve každých cca 10,14 dí a teď snad jednou za 5.
Teď jsem 18+7. Naposledy mi také řekli, že to jde z čípku. Mám mít “klidový režim”, ale podle Mudr. do práce mohu chodit bez problému a rozhodně to nijak neovlivním poleháváním atd. Beru Magnosolv a zatím je to zas pár dní OK. Snažím se šetřit a nezvedat nic těžkého.
Někdo to tak prý mít může.
Pokud ale máš nějakou fyzicky náročnou práci, asi bych se na to raději vykašlala. :nevim:

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 12.01.18 09:50

@luculka93 Jo a první, co mi pak řekl bylo, že bychom se teď měli úplně vyhnout pohlavnímu styku.
To bylo vlastně takové jediné omezení.
Ale já teda “ťuk ťuk” nikdy vyloženě nekrvácela. Jen to špinění.

luculka93
Povídálka 18 příspěvků 12.01.18 10:03
@neria55 píše:
@luculka93 může to být klidně nějaký odcházející hematom co se ti mohl utvořit…nezahrával bych si a běžela k Dr. nebo pokud se ti tam nechce tak do nemocnice! Jde o zdraví vašeho miminka, takže opravdu práce stranou! :oops: [/citac
Ano, doktor mi sám řekl, že nedoporučuje pohlavní styk a nějaký namáhavý sport či činnost.
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >