Hnědý výtok a na gyndě vše v pořádku

54
17.5.20 22:53

Hnědý výtok a na gyndě vše v pořádku

Ahojky,
moc bych byla ráda, kdyby někdo z vás měl stejnou zkušenost jako já a uměl mi poradit a uklidnit mě :zed: Už minulý cyklus se u mě objevil hnědý výtok střídající se se žlutým, oba úplně bez zápachu. Také mě trochu pobolíval pravý podbrišek, ale taky ne pravidelně a nic hrozného to nebylo. Pak přišla menstruace normálně v termínu. Byla trochu kratší, ale slabší ne. Po x letech mě při MS nebolelo břicho, to jsem se divila. Říkala jsem si že už bude vše ok, ale jakmile MS skončila, výtok zase zpět. Objednala jsem se teda na gyndu. Napadlo mě ještě, jestli by to fakt nemohlo být těhu, i když se nám žádná nehoda nestala (hormon. antikoncepci neberu). Omylem jsem ten test ponořila dál než jsem měla a začal se divne zbarvovat, byl flekaty a objevila se slaboučká druhá čárka. Letěla jsem pro další do drogerky od té stejné značky (jiný neměli) a udělala ho znovu, ten už byl úplně negativní. V balení byly 2, tak jsem druhý den dělala ještě jeden z ranní moči a protože jsem šikula, zase ho namočila o trochu dál a udělal to stejné jako ten první. Šla jsem tedy na gyndu, řekla o svých problémech (o testech jsem nic neříkala) a paní doktorka řekla, že by to mohla být cysta. Udělala ultrazvuk a prý všechno úplně ukázkové, prý mám nový cyklus, 2 dny před ovulací. Takže jsem si ulevila, protože jsem si vyvodila, že když jste těhotná, ovulaci mít nemůžete. Je to tak ne? Udělala výtěry a počkáme na výsledky. Anatomicky jsem ale úplně v pořádku a sama doktorka nevi, čím by ten výtok mohl být. Nejvíce ho mám po sexu nebo když si zacvičím. Mám občasné píchání v tom pravém podbřišku, ale žádná hruza. Začala jsem pít i kontryhelový čaj, kdyby to bylo hormonální nerovnováhou. Ale pořád mám v hlavě, jestli tu fakt není šance, že bych byla těhotná. Těhotenství by muselo být už z minulého cyklu. Čárka na testu by přece byla už silná a jeden test by mi nemohl vyjít úplně negativně. A na gynde už by to taky poznala ne? Nemáte prosím někdo zkušenost? Jsem celkem vystreslá už z toho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat