Reklama

Hnědý výtok, je to menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 20:42
Hnědý výtok, je to menstruace?

Ahoj :kytka:, mám otázku. Je mi 14 let a menstruaci jsem dostala teprve nedávno. Měla jsem dostat menstuaci ve středu ale už v neděli jsem měla na kalhotkách hnědé skvrny. Už to mám asi týden. Je to prostě hnědý výtok, celkem slabý. Nevím jestli to je jakože menstruace nebo co. Mám to zapsat do své menstruační aplikace jako menstruace? Nebo je to nějaká týdení předehra k menstruaci? Nevím co mám dělat????. Nemám se o tom s kým pobavit protože je to dosti nepříjemné????????. Každopádně bych byla ráda kdyby jste mi řekli co to je a jestli to mám zapsat. Děkuju všem moc za odpovědi❤️

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 21:06

Jen bych se chtěla omluvit za ty otazníky, byly tam emoji z apple klávesnice

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 02.04.18 21:06

Za menstruaci bych to nepovažovala, protože menstruace má být jasná krev.To co popisuješ je špinení a taky bych to takhle napsala do te aplikace(nebo co to je, nemám s tím zkušenosti:-)…Vydrž a počkej na normální menstruaci, ve tvém věku jsou ruzné nepravidelnosti, zpoždění, špinění atd…celkem normální :kytka:

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 02.04.18 21:08

Než se ti cyklus ustálí, bude ti občas takhle zlobit. Týdenní hnědé špinění může být místo menstruace. Taky to můžeš dostat za týden znovu. Obojí je v pořádku. Nos v průběhu cyklu intimnku (slipovou vložku), ať předejdeš nepříjmnostem a za čas se ti to všechno srovná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama