Je hnědý výtok nebezpečný? Nebo to může být těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 11:51
Hnědý výtok je to nebezpečné? Nebo to může být těhotenství

Ahoj, už od minule soboty mám hnědý výtok a dostala jsme ho po 13dnech od konce menstruace mezi tím jsme normálně měli sex může to být těhotenství? A nebo spíš nějaký problém? K doktorovi jsem objednaná až za tyden a těhotenský test si myslím že by bylo ještě brzy

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6344 příspěvků 07.10.18 15:20

Normální špinění, prostě ti tento měsíc nedrží cyklus. Pokud by se to opakovalo, chtělo by to nasadit antikoncepci nebo utrogestan.

Sarah180
Nováček 4 příspěvky 07.10.18 17:58
Naznak těhotenství? Je tam nejaka sance?

Ahoj holky potrebovala bych radu, protoze vazne uz nevim co je se mnou a mozna to nektera z vas mela taky.
Podle posledni menstruace (kdybych byla tehotna) tak bych byla v 6 tt.
Mam velke bolesti celeho bricha v podbrisku, boli me zada, koncetiny hlavne jsem strasne unavena kazdy den, krvacim z dasni, boli me zuby prsa proste takove veci co jsem predtim vubec nemela.
Menstruace uz mi meska 10 dni citim se strasne nafoukla citim takovy tlak v brichu jako kdyby se tam nekdy neco pohnulo (vim ze to je strasne brzy) ale jak rikam nemela jsem to nikdy vubec. Ani menstruace mi nikdy v zivote tak dlouho nemeskala nikdy se to nestalo vzdy mam pravidelny ciklus. Dneska jsem objevila slaby hnedy vytok tak mam obavy. Na clearblue easy testu mi vysel pozitivni vysledek a pak na druhy den jsem zkousela clearblue digitalni test a vyslo - .
Muzete mi nejak poradit zazili jste to?

vojninka
Povídálka 35 příspěvků 07.10.18 20:04

ahoj, čekám, co ti kdo odpoví, pt jsem taky zvědavá. Mně teda měla MS přijít včera nebo dnes. Ráno jsem objevila úplně minimum hnědého výtoku. těhu test negativní. Dneska to je 14. den od předpokládané ovu. Já teda žádné příznaky, občas břicho, ale to může být a asi je spíš MS. Ráno mě test celkem usadil

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >