Hnědý výtok - menstruace. Mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.04.18 11:53
Hnedy vytok-menstruace Mohu byt tehotna?

Ahoj, omlouvám se ze pisu anonymne. Chtela bych se zeptat a poprosit o radu :roll:. S pritelem jsem mela sex 1.4. Nedavali jsme si moc pozor. Potom asi po 3 dnech jsem mela takovi hodne hnedy hrudkovity vytok, nikdy predtim jsem to nemela, a menses zacal 7.4. Docela se to strida i s tim hnedym vytokem. Chci se zeptat myslíte ze bych mohla byt tehotna i presto ze mam normalne menstruaci? Dekuji za radu.

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4688 příspěvků 07.04.18 11:58

Spíš ne. Víš kdy byla ovulace? Ale 7dni mi přijde málo na případne uhnizdeni.

Anonymní  07.04.18 12:18
Hnedy vytok-menstruace Mohu byt tehotna?

@lachtanice86 ahoj Ms mam hodně nepravidelnou a vypocitat si ovulaci je nekdy nadlidský vykon takze nevim :zed:.

lachtanice86
Závislačka 4688 příspěvků 07.04.18 12:53
@Anonymní píše:
@lachtanice86 ahoj Ms mam hodně nepravidelnou a vypocitat si ovulaci je nekdy nadlidský vykon takze nevim :zed:.

Tak měr bazální teplotu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama