Reklama

Hnědý výtok - menstruace. Mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 11:53
Hnedy vytok-menstruace Mohu byt tehotna?

Ahoj, omlouvám se ze pisu anonymne. Chtela bych se zeptat a poprosit o radu :roll:. S pritelem jsem mela sex 1.4. Nedavali jsme si moc pozor. Potom asi po 3 dnech jsem mela takovi hodne hnedy hrudkovity vytok, nikdy predtim jsem to nemela, a menses zacal 7.4. Docela se to strida i s tim hnedym vytokem. Chci se zeptat myslíte ze bych mohla byt tehotna i presto ze mam normalne menstruaci? Dekuji za radu.

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 07.04.18 11:58

Spíš ne. Víš kdy byla ovulace? Ale 7dni mi přijde málo na případne uhnizdeni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 12:18
Hnedy vytok-menstruace Mohu byt tehotna?

@lachtanice86 ahoj Ms mam hodně nepravidelnou a vypocitat si ovulaci je nekdy nadlidský vykon takze nevim :zed:.

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 07.04.18 12:53
@Anonymní píše:
@lachtanice86 ahoj Ms mam hodně nepravidelnou a vypocitat si ovulaci je nekdy nadlidský vykon takze nevim :zed:.

Tak měr bazální teplotu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama