Reklama

Hnědý výtok místo menstruace a pozitivní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHV
Kecalka 310 příspěvků 27.02.18 13:48
Hnědý výtok místo menstruace a pozitivní test

Ahoj, máte někdo zkušenost s e slabým hnědým výtokem místo menstruace? Je jen občas a po utření, na intimce zatím nic. Je to od rána. Dnes mám zpoždění 2 dny, včera jsem si dělala test a dnes taky a na obou slabá, ale viditelná čárka. Byl to lady max z Dr.Max. U prvního těhotenství jsem to nezažila, tak se ptám. Tam jsem měla hned dálnice a žádné špinění. Mám spíš počítat s tím, že jde o biochemické těhotenství a MS se rozjede? Nebo je naděje? Díky za zkušenosti :hug:

Reklama

Reakce:

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 27.02.18 13:52

Je to 50 na 50 - u někoho špinění v počátku je normální. Síla testu neříká nic o tom, jestli těhu je dobré či špatné. Na sílu čárky nekoukejte. Já měla paradoxně silné čárky v den vynechané MS a stejně zamlko (ani srdíčko se nerozběhlo), špinila jsem taky. Nyní u současného jsem měla celou dobu slabé čárky i týden po vynechání MS a jsem 35 tt, špinění jsem měla jen 2×, a to spíše z námahy. Nezbývá než čekat, u každé je průběh jiný a když se sejdou dva stejné průběhy - u jedné skončí porodem, u druhé zase revizí.

PHV
Kecalka 310 příspěvků 27.02.18 13:53

@PETRAKIM Děkuju za odpověď, nezbývá mi tedy než čekat :zed: Ale je to na palici :lol: kéž by se to nerozjelo :dance:

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 27.02.18 14:00

@PHV Věřte miminku, že to zvládne. To nyní je to nejvíc, co můžete udělat.

PHV
Kecalka 310 příspěvků 27.02.18 14:06

@PETRAKIM Když já mám hrozný strach že tam ani žádné není, ty čárky jsou opravdu slabé, sice viditelné bez nějakého naklánění a tak, ale nemůžu ani uvěřit tomu že by ti mohla být pravda..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 27.02.18 14:30

@PHV no, ted je to opravdu 50 na 50 :nevim: v zacatku se s tim nic neudela…nekdo ma i normalni MS a je tehotny ;) ja teda ani nespinila…ale musis verit, ze to bude dobry :hug: drzim moc palce :kytka:

M197
Stálice 78 příspěvků 27.02.18 15:19

Já jsem v době těhotenství po dobu předpokládané menstruace špinila dost silně několik dní za sebou. Na Dr. Max testu jsem měla jen hodně slabého ducha. Teď jsem už v 28. týdnu :srdce:

pajulinkaa
Závislačka 4335 příspěvků 27.02.18 15:20

@PHV takhle jsem to měla u prvního těhotenství, lehoučké hnědé špinění asi den, nebo dva a čárky skoro neviditelné ještě pár dní po tom, teď u druhého žádné nidacni špinění nebylo. Držím palce :palec:

PHV
Kecalka 310 příspěvků 27.02.18 18:21

@pajulinkaa No ale nidacni špinění je maximálně 10.den od ovulace :think: a ja měla ovulaci kolem 11.2., nevím to přesně, ale podle hlenu to tak nějak bylo. :nevim: Takže už je to dlouho na zahnízdění :nevim: kéž by to vyšlo. Od dopoledne už ani kapička ničeho :hug:

pajulinkaa
Závislačka 4335 příspěvků 27.02.18 18:26

@PHV :think: no tak držím palce :hug: ale stejnak to vypadá nadějně ;)

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 28.02.18 12:26

@PHV Hergot ženo, věřte tomu miminku (tedy zatím embryu) a zakažte si tyto úvahy typu slabá čárka a že tam nic není :-) Co vám říká vaše intuice? Ale skutečně intuice, ne rozum. Mě tedy vždy moje vnitřní přesvědčení vyšlo. U prvního jsem si říkala, co zamlko, jsi-li na tom špatně, odejdi a já se s tebou rozloučím. U druhého mě nic takového nenapadalo a vlastně jsem celou dobu cítila, jak mimi je silné. A to jsem měla hergot taky strach jak něco, větší než u prvního zamlklého.

PHV
Kecalka 310 příspěvků 28.02.18 18:13

@PETRAKIM Tak to bylo tak jak jsem cítila, dnes jsem začala krvácet. Takže bohužel. Tak nějak jsem to věděla.

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 01.03.18 10:38

@PHV Tak to je mi moc líto…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >