Hnědý výtok místo menstruace a pozitivní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHV
Kecalka 266 příspěvků 27.02.18 13:48
Hnědý výtok místo menstruace a pozitivní test

Ahoj, máte někdo zkušenost s e slabým hnědým výtokem místo menstruace? Je jen občas a po utření, na intimce zatím nic. Je to od rána. Dnes mám zpoždění 2 dny, včera jsem si dělala test a dnes taky a na obou slabá, ale viditelná čárka. Byl to lady max z Dr.Max. U prvního těhotenství jsem to nezažila, tak se ptám. Tam jsem měla hned dálnice a žádné špinění. Mám spíš počítat s tím, že jde o biochemické těhotenství a MS se rozjede? Nebo je naděje? Díky za zkušenosti :hug:

Reklama

Reakce:

PETRAKIM
Kecalka 138 příspěvků 27.02.18 13:52

Je to 50 na 50 - u někoho špinění v počátku je normální. Síla testu neříká nic o tom, jestli těhu je dobré či špatné. Na sílu čárky nekoukejte. Já měla paradoxně silné čárky v den vynechané MS a stejně zamlko (ani srdíčko se nerozběhlo), špinila jsem taky. Nyní u současného jsem měla celou dobu slabé čárky i týden po vynechání MS a jsem 35 tt, špinění jsem měla jen 2×, a to spíše z námahy. Nezbývá než čekat, u každé je průběh jiný a když se sejdou dva stejné průběhy - u jedné skončí porodem, u druhé zase revizí.

PHV
Kecalka 266 příspěvků 27.02.18 13:53

@PETRAKIM Děkuju za odpověď, nezbývá mi tedy než čekat :zed: Ale je to na palici :lol: kéž by se to nerozjelo :dance:

PETRAKIM
Kecalka 138 příspěvků 27.02.18 14:00

@PHV Věřte miminku, že to zvládne. To nyní je to nejvíc, co můžete udělat.

PHV
Kecalka 266 příspěvků 27.02.18 14:06

@PETRAKIM Když já mám hrozný strach že tam ani žádné není, ty čárky jsou opravdu slabé, sice viditelné bez nějakého naklánění a tak, ale nemůžu ani uvěřit tomu že by ti mohla být pravda..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 27.02.18 14:30

@PHV no, ted je to opravdu 50 na 50 :nevim: v zacatku se s tim nic neudela…nekdo ma i normalni MS a je tehotny ;) ja teda ani nespinila…ale musis verit, ze to bude dobry :hug: drzim moc palce :kytka:

M197
Povídálka 38 příspěvků 27.02.18 15:19

Já jsem v době těhotenství po dobu předpokládané menstruace špinila dost silně několik dní za sebou. Na Dr. Max testu jsem měla jen hodně slabého ducha. Teď jsem už v 28. týdnu :srdce:

pajulinkaa
Závislačka 4144 příspěvků 27.02.18 15:20

@PHV takhle jsem to měla u prvního těhotenství, lehoučké hnědé špinění asi den, nebo dva a čárky skoro neviditelné ještě pár dní po tom, teď u druhého žádné nidacni špinění nebylo. Držím palce :palec:

PHV
Kecalka 266 příspěvků 27.02.18 18:21

@pajulinkaa No ale nidacni špinění je maximálně 10.den od ovulace :think: a ja měla ovulaci kolem 11.2., nevím to přesně, ale podle hlenu to tak nějak bylo. :nevim: Takže už je to dlouho na zahnízdění :nevim: kéž by to vyšlo. Od dopoledne už ani kapička ničeho :hug:

pajulinkaa
Závislačka 4144 příspěvků 27.02.18 18:26

@PHV :think: no tak držím palce :hug: ale stejnak to vypadá nadějně ;)

PETRAKIM
Kecalka 138 příspěvků 28.02.18 12:26

@PHV Hergot ženo, věřte tomu miminku (tedy zatím embryu) a zakažte si tyto úvahy typu slabá čárka a že tam nic není :-) Co vám říká vaše intuice? Ale skutečně intuice, ne rozum. Mě tedy vždy moje vnitřní přesvědčení vyšlo. U prvního jsem si říkala, co zamlko, jsi-li na tom špatně, odejdi a já se s tebou rozloučím. U druhého mě nic takového nenapadalo a vlastně jsem celou dobu cítila, jak mimi je silné. A to jsem měla hergot taky strach jak něco, větší než u prvního zamlklého.

PHV
Kecalka 266 příspěvků 28.02.18 18:13

@PETRAKIM Tak to bylo tak jak jsem cítila, dnes jsem začala krvácet. Takže bohužel. Tak nějak jsem to věděla.

PETRAKIM
Kecalka 138 příspěvků 01.03.18 10:38

@PHV Tak to je mi moc líto…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Fóru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama