Hnědý výtok po sexu, když se do mě přítel udělal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 14:24
Hnědý výtok po sexu, když se do mě přítel udělal

Ahoj holky :D teď jsem spala 2 dny za sebou s přítelem, vždycky bylo všechno v pořádku, beru antikoncepci, ale přesto se do mě nikdy neudělal a hodil mi to na břicho nebo na záda. Tyhle 2 dny byly vcelku divoký a udělal se do mě 2×. Poprvé vše ok, přes noc jsem cítila, že ze mě něco teče, ale myslim, že to bylo právě sperma. Ale druhý den když se do mě udělal, tak jsem měla ten samý pocit, ale s tím, že ráno jsem objevila hnědorůžový výtok.. né silný, jen slaboučký, ale i tak mě to trochu vyděsilo.
Nevíte co to může být? Stalo se mi to poprvé. Napadlo mě také, že jsem teď jednou neudělala pauzu v brání antikoncepce na menstruaci, tak že bych mohla špinit.. ale nezdá se mi to.. kolikrát si to posunula i o 3 měsíce a ani kapka, tak nevím :,( :think:

Reklama

Reakce:

Lenka Z.
Kecalka 191 příspěvků 25.03.18 14:31

Jestli ten sex byl divoký jak píšeš, tak možná vzniklo nějaké drobné zranění, které zabarvilo ten výtok se spermatem…

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 25.03.18 16:20

Divoký sex tak možná nějaké drobné poranění.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama