Reklama

Hnědý výtok po sexu, když se do mě přítel udělal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 14:24
Hnědý výtok po sexu, když se do mě přítel udělal

Ahoj holky :D teď jsem spala 2 dny za sebou s přítelem, vždycky bylo všechno v pořádku, beru antikoncepci, ale přesto se do mě nikdy neudělal a hodil mi to na břicho nebo na záda. Tyhle 2 dny byly vcelku divoký a udělal se do mě 2×. Poprvé vše ok, přes noc jsem cítila, že ze mě něco teče, ale myslim, že to bylo právě sperma. Ale druhý den když se do mě udělal, tak jsem měla ten samý pocit, ale s tím, že ráno jsem objevila hnědorůžový výtok.. né silný, jen slaboučký, ale i tak mě to trochu vyděsilo.
Nevíte co to může být? Stalo se mi to poprvé. Napadlo mě také, že jsem teď jednou neudělala pauzu v brání antikoncepce na menstruaci, tak že bych mohla špinit.. ale nezdá se mi to.. kolikrát si to posunula i o 3 měsíce a ani kapka, tak nevím :,( :think:

Reklama

Reakce:

Lenka Z.
Kecalka 198 příspěvků 25.03.18 14:31

Jestli ten sex byl divoký jak píšeš, tak možná vzniklo nějaké drobné zranění, které zabarvilo ten výtok se spermatem…

lachtanice86
Kelišová 6018 příspěvků 25.03.18 16:20

Divoký sex tak možná nějaké drobné poranění.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >