Reklama

Hnědý výtok po vaginálním ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikííísek
Povídálka 18 příspěvků 22.12.16 19:43
Hnědý výtok po vaginálním ultrazvuku

Ahoj, chci se zeptat dnes jsem byla na vaginálním ultrazvuku a od té doby mám hnědý výtok je to normální? :( jsem z toho docela smutná.. :/ :,( :(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 22.12.16 19:59

Jsi těhotná nebo proč jsi z toho smutná?

Já měla hnědý výtok po gyn. vyšetřeních docela často, nikdy mě to nezaráželo :nevim:

mikííísek
Povídálka 18 příspěvků 22.12.16 20:03

@radkka jojo jsem těhotná, ale bojím se o plod

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 22.12.16 20:06
@mikííísek píše:
@radkka jojo jsem těhotná, ale bojím se o plod

To chápu :hug: já bych si myslela, že se jedná o podráždění během vyšetření a zítra bych to pro jistotu konzultovala s lékařem. Na pohotovosti jsme byla ze začátku těhotenství s krvácením, ze špinění bych si asi takovou hlavu nedělala, ale já nejsem asi ten správný rádce, mně se tam nechtělo ani s tím krvácením :oops:

aggla
Kecalka 396 příspěvků 22.12.16 20:19

@mikííísek me vždy doktorka varovala ze po vyšetření či tom vnitřním ultrazvuku mužů kvůli citlivější sliznici během těhotenství trosku špinit ze to je normální

mikííísek
Povídálka 18 příspěvků 22.12.16 20:35

@aggla @radkka děkuju holky za vaše uklidňující zprávy :)

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 22.12.16 20:37
@mikííísek píše:
@aggla @radkka děkuju holky za vaše uklidňující zprávy :)

@aggla má pravdu, taky mi to říkali, i jako netěhotné :hug:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 21:32
@mikííísek píše:
Ahoj, chci se zeptat dnes jsem byla na vaginálním ultrazvuku a od té doby mám hnědý výtok je to normální? :( jsem z toho docela smutná.. :/ :,( :(

pokud zitra neustane zavolej k Dr nebo si tam zajdi at radsi koukne ale nekdy se to stane - o mimco se neboj ;)

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 22.12.16 21:39

@mikííísek Me bylo mou gyn. řečeno, že pokud se objeví hnede spineni(které nesílí), tak se vetsinou nic nedeje. Pokud je tam ale cervená krev, tak už k doktorovi. A tedy-že po vysetreni se hnede spineni muže objevit, protože čipek je vice prokrvený a citliveji reaguje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama