Hnědý výtok v 15tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.9.21 12:14

Hnědý výtok v 15tt

Dobrý den,
jsem 15+4tt. V Úterý ráno jsem zjístila že krvácím, ale jen když jsem šla na malou. Také jsem měla už delší dobu bolesti v podbřišku. Šla jsem k Dr.,který mi řekl že to mohlo být z námahy že mimi i placenta jsou v pořádku. Dostala jsem DIOVARIX na cévy a byl mi nařízen týden klidový režim. V Pátek jsem začala mít hnědý výtok při utření a bolesti pořád přetrvávali. Jela jsem tedy na pohotovost (jsem po 2 SP takže strach).Pan doktor užasný sympaťák. Udělal mi ultrazvuj přes břicho i přes spodek. Také se podíval přes želíska. Prý je to zcela běžné v těhotenství. Že se zvětšuje děloha. Mimi i placenta v pořádku. Co jsem četla tak většina ženských na to dostala ascorutin a hořčík. Já nic. Hlavně bych se chtěla zeptat zda je to vážně běžné v těhotenství a jak dlouho budou tyhle výtoky trvat.Na kontrolu jdu až za 2 týdny. Omlouvám se vím že jsem hrozná, ale prostě nademnou vítězí strach. :nevim:
Miminko získané přes Inseminaci. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67
11.9.21 12:30

Ahoj, taky jsem to tak měla 15-17. týden. Hned jsem běžela k doktorovi - ujistil mě, že to je poměrně běžné a ptal se mě, jestli jsem se víc nenamáhala. Doporučil mi hořčík - Magnesii lactici (je bez receptu). Nakonec máme už dvouměsíčního syna ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18954
11.9.21 12:57

Hořčík i Ascorutin si můžeš koupit sama. Stává se to, ale je potřeba teď dodržet klid, nenamahat se a kdyby se to opakovalo, tak znovu na kontrolu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11959
11.9.21 13:05

Taky jsem kolem 14 týdne spinila, nízko placenta. Nedostala jsem nic, jen měla klidovy režim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
11.9.21 20:10

Ahojky já jsem začala krvácet měsíc po tom co jsem na testu měla // ze začátku jen hnědé špinění tak jsem šla ke svému doktorovi a ten mi napsal neschopenku a předepsal Ascorutin..
Hnědé špinění pokračovalo asi ještě 14 dní..hlavně když jsem něco dělala..
Jednou v noci jsem trochu krvácela jasně červenou krví tak jsme jeli na pohotovost a doktor mi zjistil hematom, ale mimi bylo v pořádku…řekl mi že mám jen ležet.
Asi dva měsíce potom jsem krvácela více..byla to taková velká krevní sraženina a to už jsem si myslela že je konec..jeli jsme na pohotovost a tam mi zase řekli že je miminko v pořádku ale kvůli tomu krvácení si mě tam chtěli nechat..já jsem slíbila že budu doma jen ležet a odpočívat. Po měsíci jsem měla klid a žádné krvácení už do porodu nebylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat