Hnědý výtok ve 14ti

Anonymní
29.5.21 14:51

Hnědý výtok ve 14ti

Zdravím, moje 14ti léta dcera začala mít celkem tmavě hnědý výtok. Menstruaci ještě neměla dostat a tak se vás ptám, myslíte, že je to vážné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.5.21 14:54
@Anonymní píše:
Zdravím, moje 14ti léta dcera začala mít celkem tmavě hnědý výtok. Menstruaci ještě neměla dostat a tak se vás ptám, myslíte, že je to vážné?

Jo a taky nutno dodat, že si stěžuje na občasné bolesti v podbřišku

• Citovat
  • Nahlásit
8995
29.5.21 14:56
@Anonymní píše:
Zdravím, moje 14ti léta dcera začala mít celkem tmavě hnědý výtok. Menstruaci ještě neměla dostat a tak se vás ptám, myslíte, že je to vážné?

Už zase úchyle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 15:19
@JancaS84 píše:
Už zase úchyle.

Co zase? A jak jste mě to nazvala? Tohle oslovení si vyprošuju. Kde jste nechala slušné vychování?

• Citovat
  • Nahlásit
1230
29.5.21 15:23

Asi to brzy dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 15:27
@Jolka86 píše:
Asi to brzy dostane.

Snad to je tím. Holka je celkem ve stresu, že bude muset jít ke gynekologovi.

• Citovat
  • Nahlásit
8995
29.5.21 15:33
@Anonymní píše:
Co zase? A jak jste mě to nazvala? Tohle oslovení si vyprošuju. Kde jste nechala slušné vychování?

Ale prosím tě, vždyť je to tady dnes a denně 14 letá dcera a menstruace, výroky, vložky atd. Už si vymysli něco lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 15:56
@JancaS84 píše:
Ale prosím tě, vždyť je to tady dnes a denně 14 letá dcera a menstruace, výroky, vložky atd. Už si vymysli něco lepšího.

Takže vy tvrdíte, že jsem si to vymyslela? To je teda vážně hezký :) Proč bych to asi dělala? Co bych z toho měla? Kde jsou ty časy, kdy jsem se tu mohla zeptat na cokoliv a nikdo tady hned po mě nevyjížděl, že jsem úchyl a tak. No očividně už se tady nedá svěřovat a řešit problémy. Ve chvíli, kdy potřebujete poradit s něčím intimnějším už je to hned špatně. Ráda bych jen podokla, že je zde kategorie, gynekologické potíže', takže si myslím, že by neměl být problém to tu řešit. Bohužel tady se pochopení očividně nedočkám.

• Citovat
  • Nahlásit
119
29.5.21 16:32

Já jsem to měla taky tak. Než se mi menstruace srovnala. I teď ve třiceti se mi to občas stane. Prostě nějaký hormonální vykyv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
29.5.21 16:46
@JancaS84 píše:

Také vidím trolla a úchyla v jednom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 16:48
@Kresatkovi píše:
Já jsem to měla taky tak. Než se mi menstruace srovnala. I teď ve třiceti se mi to občas stane. Prostě nějaký hormonální vykyv.

Takže si z toho nemáme nic dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 16:51
@topazio píše:
Také vidím trolla a úchyla v jednom.

A co bych z toho prosím vás měla? Zamyslete se trošku ;) No nic alespoň pro příště vím, že se tady svěřovat se svými problémy nemá cenu.

• Citovat
  • Nahlásit
8995
29.5.21 17:16
@Anonymní píše:
A co bych z toho prosím vás měla? Zamyslete se trošku ;) No nic alespoň pro příště vím, že se tady svěřovat se svými problémy nemá cenu.

Jasně, dospělá žena neví co znamená hnědý výtok. Tak teď tu o Karkulce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 17:26
@JancaS84
@JancaS84 píše:
Jasně, dospělá žena neví co znamená hnědý výtok. Tak teď tu o Karkulce.

Ne nevím, protože mě se tohle nikdy nestalo, že bych měla hnědý výtok dva týdny po menstruaci a opravdu mě uráží vaše drzé chování. Slušnost vám asi nic neříká.

• Citovat
  • Nahlásit
8995
29.5.21 17:34
@Anonymní píše:
@JancaS84Ne nevím, protože mě se tohle nikdy nestalo, že bych měla hnědý výtok dva týdny po menstruaci a opravdu mě uráží vaše drzé chování. Slušnost vám asi nic neříká.

Dobrá, tak se tedy zeptáme těch nejpovolanějších a případně se vám ráda omluvím pokud se pletu. @admin můžete prosím prověřit jestli se jedná o věrohodnou uzivatelku s historií nebo klasika nový profil s tímto tématem co tady bývá obden. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat