Hnědý výtok ve 2. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucinka84v
Kecalka 162 příspěvků 05.04.18 18:52
Hnedy vytok ve 2.trimestru

Ahoj, dobry den :)
Chtela bych se Vas zeptat zda nemate nekdo podobnou zkusenost jako ja. Zacla do v 10.tydnu tehotenstvi, kdy se mi udelal maly hematon. Nasledovalo krvaceni. Hematon se do 14 dni vstrebal.Od 12.tydne tehotenstvi me trapi hnedy vytok.Vzdy je 14 dni klid a potom 3 dny hnedy vytok(nekdy je na papiru hnedoruzovy vytok) a stale dokola.Vzdy jedu k doktorce a nebo na pohotovost a tam mi reknou, ze je vse v poradku.Ze mozna praskla nejaka zilka. Jinak zadny problem nemam. Dekuji moc za pripadne zkusenosti

Reakce:
peeli
Stálice 67 příspěvků 05.04.18 20:47

Mám to uplně stejně

lucinka84v
Kecalka 162 příspěvků 06.04.18 06:04
@peeli píše:
Mám to uplně stejně

Vazne? A co na to tvuj doktor? Vzdycky mas chvili klid a potom nanovo?

peeli
Stálice 67 příspěvků 06.04.18 07:45

No doktor to zkontroloval a nic nevidí. Klid mám třeba jeden den a nanovo.

lucinka84v
Kecalka 162 příspěvků 06.04.18 08:47

@peeli
Jeste si se z toho nezblaznila? Mas nejaky klidovy rezim, nebo delas veci normalne?

peeli
Stálice 67 příspěvků 06.04.18 08:50

Dělám vše úplně normálně, mám k tomu dvě děti. Neřeším to, nestresuju se z toho

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >