Hnědý výtok ve 37-38tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
37
28.1.22 15:39

Hnědý výtok ve 37-38tt

Ahoj jsem ve 37-38tt :think: dnes jsem se byla zaregistrovat v porodnici takže mě kontrolovali jestli se otvírám atd… No a když jsem šla na záchod tak ze mě vytekly takové bílé kousky nebylo jich moc tak jsem myslela že to bude zbytek gelu :roll: a když jsem přijela domů tak hned hnědý výtok (světle hnědý)… 8o Otevřená prý nejsem… A čípek mám 2 cm :palec: Tak nevíte jestli mám plašit nebo mám být v klidu když jsem asi před 2 hodinami přijela z porodnice… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14766
28.1.22 16:00

To může být po tom vyšetření. Pokud by to bylo víc a vic tak bych jela, ale pokud to bude ustavat tak to bylo z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.1.22 11:16

Jakoby ne že by to ustálo to vůbec mám ho furt ale nepřibývá jen když jdu čůrat a utřu se tak ho mám na toaletním papíru po druhé když se utřu tak už ho nemám pak mám malinko na kalhotkách a to vše nevím proč je to ale i 2 den… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6758
29.1.22 23:08

@Lili8989 neodchází zatka? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
30.1.22 14:09

@hospodki No mně říkali že to musí být hlen ne výtok tak já právě nevím :D Jsem těhotná poprvé no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6758
30.1.22 15:39

@Lili8989 tak já měla sopel, ale někomu odchází tekutejsi. Nejjednodušší je se nechat zkontrolovat, ale bude to nejsou nějaká podobná vec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat