Hnědý výtok z tabletky po, nebo jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 12:10
Hnedy výtok z tabletky po alebo tehotenstvo?

Dobrý deň, prosím Vás chcela by som sa opýtať na otázku ohľadom núdzovej antikoncepcii. Mala som už druhý plodný deň keď sa stala tá nehoda s prasknutým kondómom. Do ovulácie boli ešte dva dni tak som rýchlo išla do lekárne a kupila som si Escapelle. Užila som to asi 15 hod. po pohlavnom styku. Neboli žiadne problémi len asi 7 deň po užite mi prišiel taký silný hnedý výtok aj spolu s takými malými zrazeninkami, trvá to už asi 4deň. Myslíte že som tehotná alebo je to len z tej tabletky? Ďakujem za odpoveď.

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11704 příspěvků 31.12.18 12:22

Spíš z té tabletky, ono je to záhul pro tělo a rozhodí ti to hormony…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 12:26

@Kriss Tina ja už som ju v minulosti mala asi dva krát a ten výtok som nemala tak mi to pride divné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 14:12

Tabletky po jsou pěkný sajrajt. Osobne si myslim, ze to muzes mit po ni. Ja mela pul roku rozhozeny cyklus kvuli ni.

rozand
Závislačka 4521 příspěvků 31.12.18 19:32
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ja už som ju v minulosti mala asi dva krát a ten výtok som nemala tak mi to pride divné.
:roll: telo neni stroj. a cim casteji ho budes cpat temahle svinstvama, tim hur
Katyhi
Stálice 92 příspěvků 03.01.19 19:10

Ja ji brala jednou a po tydnu prisla MS. Byla slabsi, spíš jen spineni. Pokud vim, je to i v pribalovem letaku.

Váš příspěvek
Reklama