Hnědý výtok z ucha s krví

2372
15.9.12 08:41

Hnědý výtok z ucha s krví

Zdravím, pár dní jsem měla úplně zalehlé ucho(na to ucho od mala špatně slyším).Cítila jsem v něm takovou tekutinu a nešlo to ani vyčistit ani propláchnout, ale nebolelo mě v něm, až ted když jsem si čistila uši tak se mi z ucha dostal hnědý výtok s troškou krve. Nevím co to může být, je sobota a ORL je u nás jen úterý a čtvrtek. Nemáte zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13047
15.9.12 08:43

Myslím že to bude zánět, dojdi di normálně k praktickýmu nebo na pohoovost, oni ti něco dají i tam.. mě zánět ucha třeba taky nikdy nebolel a můj 10ti měsíční syn ho měl nedávno a kdyby mu neteklo z ucha ani bysme se to nedověděly neplakal nic… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
15.9.12 11:03

Zánět středního ucha, s největší pravděpodobností. Máš kliku, že tě to nebolí, nejspíš máš slabý nebo poškozený bubínek, který praskl sám.
Moje dcera to měla taky, v cca 3 měsících. A přesně jak píše @Gabrielaaa, kdyby jí netekl z ucha hnis, vůbec si toho nevšimneme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
15.9.12 12:35

No jasný někdy mě bolí ucho tak že se to nedá vydržet a nna ORL nenajdou nic a někdy nic není a mám zánět, stejně to bylo u malého.. ten ěl kapky a antibiotiuka a ty byly teda šílený nemohly jsme to do něj dostat donutit ho aby polykal, dusil se na tom zvracel tgo no týden nervů.. ještě že je to za námi… ale s tím uchem fakt klidně k obyč doktorovi, on se do něj koukne a zjistí to i on.. a pak případně na ušní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama