Hnědý výtok - začínající potrat?

Anonymní
23.12.19 13:56

Hnedy vytok - zacinajici potrat?

Ahoj. Mate nekdo zkusenost s hnedym vytokem tmave barvy v zacatku tehotenstvi? Vim, ze nejste doktori, tak se ptam spise tech, ktere to zazily, at uz s jakymkoli koncem. Jsem tyden po vynechane MS a treti den spinim a vcera docela silne a ted zase nic. Zacal vam takto samovolny potrat? Zatim se nejedna o cervenou krev, ale i tak mi to neprijde normalni. Carky mam porad na testu obe silne, ale i po potratu by tak nejspis nejakou dobu byly a k doktorovi mam jit za 14 dni, tak si chci zkratit chvilku a poslechnout vase nazory a spise tedy zkusenosti..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

40
23.12.19 14:02

V 1 těhotenství jsem jeden krát měla hnědý výtok a všechno bylo v pořádku, trvalo to ale krátkou dobu, par hodin, pak nic. Teď před měsícem jsem samovolně potratila ale od začátku krev byla jasné červená. Držím palce ať u tebe je všechno v pořádku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
23.12.19 14:04

Takto se u me projevoval hematom. Tyden po pozitivním testu jsem zacala hnede a nekdy i růžově spinit, vetsinou jen na papire po utreni. Sla jsem na gyndu radsi driv, zjisten hematom, nasazen utrogestan a zatim dobré. Drzim pesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 14:13

Měla jsem hnědé špinění asi tři týdny, nejdřív jsem pořád čekala, že se spustí menstruace, ale nic tak jsem udělala test a pozitivní. K lékaři jsem šla až za cca 3 týdny a vše v pořádku. Teď už jí je 17 měsíců :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
948
23.12.19 15:01

Já takto měla výtok až do 12 týdne a vše v pořádku. Ani žádný hematom. :) jednou jsem i krvácela a myslela si že je konec. Teď tu mam 4 měsíční holčičku. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
943
23.12.19 15:36

Taky jsem v začátku špinila. Pak ještě jednou v 8tt a pak ve 13tt. Nikdy doktor nevěděl z čeho, ale zatím je vše v pořádku a už nešpiním.
Jen si dej oraz. Netahej nic těžkého a odpočívej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
23.12.19 21:23

Já jsem takto špinila v případě zamlklého těhotenství i v případě těhotenství úspěšného :nevim: držím palce ať to u tebe dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama