Hnědý výtok, únava, nevolnosti, slabost před ms

Anonymní
13.12.20 12:06

Hnědý výtok,únava, nevolnosti,slabost před ms

Holky prosím mám tady někoho kdo má před ms únavu, nevolnost, slabost, bolení hlavy a prsou a nebo třeba tmavší hnědý výtok s bolestma jako už při ms? Necháváme dítěti volný průběh, až přijde tak přijde.. ale tohle se mi ještě nestalo, jak mi je tenhle měsíc..měla bych mít ms tak za 4 dny, ale tohle kolem mě trápí už přes týden…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
479
13.12.20 12:29

Tohle byl muj klasicky PMS.

Naopak pri otehotneni jsem nespinila, ani me nebolelo bricho, nebyla jsem unavena, nebylo mi spatne.

Ale kazde telo je jine, takze bych se uplne neridila tim, jak to mely ostatni zensky 🤷🏼‍♀️

Pokud do ms zbyvaji ctyri dny, tak bych klidne uz zkusila tehotensky test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 12:48

@janikema90 já si prave nepamatuju jak mi bylo pri prvním těhu.. už to budou skoro tři roky zachvilku a vůbec si to nevybavuju :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
741
13.12.20 13:07
@Anonymní píše:
@janikema90 já si prave nepamatuju jak mi bylo pri prvním těhu.. už to budou skoro tři roky zachvilku a vůbec si to nevybavuju :roll:

Tak to nemáš moc dobrou paměť :D ne promiň :kytka: já jen, že mám dceru (2a půl roku) a těhotenství si pamatuju, od začátku do konce, ikdyž bych si ho radši nepamatovala, bylo mi tak zle že jsem byla schopná z postele vylézt akorát na záchod a i u toho jsem se pozvracela. Teď jsem těhotná znova a bojím se kdy to přijde, už je mi občas špatně ale dá se to. Teď k věci- já bych určitě počkala aspoň do termínu ms, může to být pms ale taky to může být těhotenství, to nikdo neví. Uvidíš až jestli dorazí nebo nedorazí klasická menstruace. Přeju ať to dopadne, jak si přejete :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 13:15

@Kaktusanda to jako nemyslím tak, že si to nepamatuju :D do čtvrtého měsíce jsem měla ranní nevolnosti, ale pak mě pustili..spíš si nepamatuju ten úplněk začátek :think:

• Citovat
  • Nahlásit
741
13.12.20 13:20
@Anonymní píše:
@Kaktusanda to jako nemyslím tak, že si to nepamatuju :D do čtvrtého měsíce jsem měla ranní nevolnosti, ale pak mě pustili..spíš si nepamatuju ten úplněk začátek :think:

Jo takhle :D tak to já na úplném začátku ani nic netušila ale teď u druhého jsem měla příznaky už před vynecháním ms, tak jsem to tak nějak tušila. To mi taky dává trošku naději, že bude tohle těhotenství jiné a nebude mi tak špatně jako předtím. Nevim jak bych to s malou zvládala. Už tak se ze mě stala lemra, nemám na nic energii ani náladu, udělám jen to nejnutnější a každou volnou chvilku využiju na válení, jinak mi je špatně. Samotnou mě štve, že jsem tak neschopná ale nedá se nic dělat a musím to, počáteční období překonat, věřím že pak bude líp :D tak a dost, tahle diskuze není o mě, promiň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.12.20 23:14

Pripomina mi to PMS, každá máme jiné příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat