Hnidace, uhnizďování oplodněného vajíčka

Anonymní
20.12.20 20:50

Nidace, uhnizďování oplodněného vajíčka

Zdravím, mám pozitivní těhotenský test… všude čtu, že ženy mají při uhnizďování špinění… ovšem já mám čistě bílý výtok. Je to v pořádku nebo je něco špatně? Už bych měla být v 6 týdnu. Na gynekogii si zajdu, ovšem teď mezi svátkama tam mají už plno, tak až po novém roce. Děkuji.

Příspěvek upraven 20.12.20 v 21:02

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6832
20.12.20 20:53

:mrgreen: Je to nidace :mrgreen: A nešpinila jsem při tom ani jednou, není to pravidlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2169
20.12.20 20:59

Myslím, že jsi první žena, co si stěžuje, že nešpiní nebo dokonce nekrvácí. :lol: Ono to spíš pořádně vyděsí. Bílý výtok je OK. Nidační krvácení se objevuje maximálně u 1/3 žen. Navíc prý zatím není dokázáno, že to krvácení/špinění je zapříčiněno nidací, jen se to tak traduje. Kdybys teď začala krvácet, tak na pohotovost, takže to si nepřej. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52416
20.12.20 21:48

Hnidace jako od hnid? :mrgreen:
Ne, většina žen v těhotenství nešpiní ani nekrvácí, čili tvůj stav je naprosto normální. Po novém roce je k doktorovi tak akorát, pokud nemáš potíže, dřív to nemá cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
20.12.20 22:25

HNIDACE 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
20.12.20 22:53

Nidace. A nešpinila jsem, nekrvácela a neměla jsem výtok. Ale co jsem četla, výtok je normální. Na kontrolu stejně brzo půjdeš, ne? Tak uvidíš. Špinění ani krvácení si fakt nepřej 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat