Hnisající vytažený steh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meg2
Nováček 9 příspěvků 01.03.18 20:48
Hnisající vytažený steh

Ahoj.
4. den po porodu mi doktor vytáhl steh (skoro až na stehně), protože hodně překážel. Teď jsem měsíc po porodu. Vše zhojené. Jen tento vytažený steh mi na obou stranách hnisá (cca 14 dní), kouká z obou stran bílá „bavlnka“ a při dotyku okamžitě teče krev a bolí to. Nehnisá jakoby jizva, ale dva cca půlcentimetrové kruhové „ranky“ kolem toho, kde vylejzal steh. Snad jsem to popsala srozumitelně :)… co s tím?

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 01.03.18 20:56

@meg2 zajít si k lékaři?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 01.03.18 20:59

Jít k lékaři..

hofka
Extra třída :D 14990 příspěvků 01.03.18 20:59

Hemagel?

Ornwen
Závislačka 4520 příspěvků 01.03.18 21:00

@meg2 muzes zajít za svou dr. Ja mela problem hned pri vytahovani stehu. Naordinovali obklady z repiku, a davala jsem takovou naplast pres cele abych to nedrazdila

meg2
Nováček 9 příspěvků 01.03.18 21:31

OK. Dík za tipy :) K doktoroj se mi moc nechce, připadám si, jako bych měla jít na chíru s odřeným kolenem :))). Ještě to zvážím :)

hajánek76
Neúnavná pisatelka 19303 příspěvků 01.03.18 21:42

@meg2 já tam tak měla zbytek stehu, dr mi to vytáhl, vyčistil a bylo to ok, podle tvého popisu to tak budeš mít i ty, od toho jsou dr ;)

Gina
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 6 inzerátů 01.03.18 22:12

Já bych tedy šla k doktorovi. Možná to bude banalita, ale mě začala zlobit už nevím kolik týdnů jizva po císaři, na úplném konci se malinko rozjela a při dotyku to bolelo. Doktor to vyčistil, odebral vzorky no a měla jsem tam docela dost hnusné bakterie, kvůli jedné si prý i doktor musel vzít na pomoc lékařské knihy, aby zjistil, co to je zač. Takže jsem musela hned začít brát antibiotika.
Určitě bych něco takového nepodceňovala, a to jsem člověk, který fakt k doktorovi jde až v tom nejnutnějším nejzazším případě ;-)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33758 příspěvků 01.03.18 22:15

@meg2 mě ránu vyplachovali nějakým roztokem hnisala mě skoro 2 měsíce a moc mě pomohl Wobenzym :kytka:

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 02.03.18 05:40

Mazala bych tea tree olejem na dohojeni. Nejde ten steh vytahnout? Me takhle zlobily stehy, kdyz uz potrebovaly ven.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >