Hnisající vytažený steh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meg2
Nováček 9 příspěvků 01.03.18 20:48
Hnisající vytažený steh

Ahoj.
4. den po porodu mi doktor vytáhl steh (skoro až na stehně), protože hodně překážel. Teď jsem měsíc po porodu. Vše zhojené. Jen tento vytažený steh mi na obou stranách hnisá (cca 14 dní), kouká z obou stran bílá „bavlnka“ a při dotyku okamžitě teče krev a bolí to. Nehnisá jakoby jizva, ale dva cca půlcentimetrové kruhové „ranky“ kolem toho, kde vylejzal steh. Snad jsem to popsala srozumitelně :)… co s tím?

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22797 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 20:56

@meg2 zajít si k lékaři?

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 01.03.18 20:59

Jít k lékaři..

hofka
Extra třída :D 14952 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 20:59

Hemagel?

Ornwen
Závislačka 3905 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 21:00

@meg2 muzes zajít za svou dr. Ja mela problem hned pri vytahovani stehu. Naordinovali obklady z repiku, a davala jsem takovou naplast pres cele abych to nedrazdila

meg2
Nováček 9 příspěvků 01.03.18 21:31

OK. Dík za tipy :) K doktoroj se mi moc nechce, připadám si, jako bych měla jít na chíru s odřeným kolenem :))). Ještě to zvážím :)

hajánek76
Neúnavná pisatelka 19053 příspěvků 01.03.18 21:42

@meg2 já tam tak měla zbytek stehu, dr mi to vytáhl, vyčistil a bylo to ok, podle tvého popisu to tak budeš mít i ty, od toho jsou dr ;)

Gina
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 7 inzerátů 01.03.18 22:12

Já bych tedy šla k doktorovi. Možná to bude banalita, ale mě začala zlobit už nevím kolik týdnů jizva po císaři, na úplném konci se malinko rozjela a při dotyku to bolelo. Doktor to vyčistil, odebral vzorky no a měla jsem tam docela dost hnusné bakterie, kvůli jedné si prý i doktor musel vzít na pomoc lékařské knihy, aby zjistil, co to je zač. Takže jsem musela hned začít brát antibiotika.
Určitě bych něco takového nepodceňovala, a to jsem člověk, který fakt k doktorovi jde až v tom nejnutnějším nejzazším případě ;-)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33337 příspěvků 01.03.18 22:15

@meg2 mě ránu vyplachovali nějakým roztokem hnisala mě skoro 2 měsíce a moc mě pomohl Wobenzym :kytka:

Verun83
Echt Kelišová 8238 příspěvků 33 inzerátů 02.03.18 05:40

Mazala bych tea tree olejem na dohojeni. Nejde ten steh vytahnout? Me takhle zlobily stehy, kdyz uz potrebovaly ven.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama