Hnisání dírky na náušničku

2237
14.10.10 10:23

Hnisání dírky na náušničku

holky prosím poraďte Eliška má 8let a od 6.týdnů má píchnutá ouška. Jako malá mívala zlaté náušničky, ale už asi od 5ti let chodí jen se stříbrnými šroubky, najednou před měsícem ji začala levá dírka hnisat, nějakou dobu měla náušničky vyndány a v sobotu, kdy se zdálo vše už v pořádku, jsem ji dala své zlaté šroubky, myslela jsem, že ji neplechu dělalo stříbro. Předem jsem náušničky namočila v lihu, dnes ráno se vzbudila a za ouškem měla vlasy slepené, jak ji z té dírky teklo, hleděla jsem na to, jako blázen. Naušnice opět ven, oblast dírky vyčistila betadinou a namazala betadinou mastí. Poraďte prosím, co dál nebo, co může dělat neplechu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.10.10 10:31

a nemá na to náhodou alergii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
14.10.10 10:35

ahoj,no asi bych to nechala pár dní bez naušnic,myslím že dírka do týdne nezaroste.Já to mám podobně, stříbro vůbec nemůžu nosit ani jinou bižuterii, jediný co mi nevadí je bílé zlato..tak bych skusila to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
14.10.10 10:36

A jak dlouho jsi je měla v tom lihu?Zkusila bych jí dát ty ze zlata,pokud máte.A v tom lihu je nechat několik dní,pak zkusit vrátit

tedy pokud bude dělat problém i zlato asi bych zašla za dr. Co s tím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
14.10.10 10:37

ale, že y začala reakce jen v jedné dírce a na stříbro po třech letech? Jsem z toho fakt jelen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
14.10.10 10:38

Mohl jáí někdo za naučnici zatahat,může tam mít malinké poranění a v naušnicích jak víme je dost nečistot.Může to mít z toho.naušnici bych pořádně naložila a ouškům dala chvilku oddych :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1694
14.10.10 10:40

Doporučila bych Framykoin, ale je na předpis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
14.10.10 10:45

já jsem jako malá taky dlouho nosila obyč. zlato a nevadilo mi, problémy s hnisáním začaly až od puberty..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8460
14.10.10 11:20

Ahoj, tak já vidím problém spíš v tom šroubku. Mám to samé, jakmile se dotýká šroubek svojí ploškou ucha, začne mi z něj téct ať jsou náušnice zlaté či stříbrné. Zkuste klasické provlíkací náušničky, nebo maličké kroužky, nejlépe zlaté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
19.10.10 20:51

Co nejvíc cistit ouško lihem a namazat Framykoinem. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
12.2.19 11:17

Mate nekdo zkusenost z hnisanim direk po nasazeni novych nausnic. Dcerka 6m pred cca mesicem nastrelene nausnicky, po 14 dnech rekla mudra ze muzeme dat nove, dali jsme po 3 tydnech zlate a trosku ji to stale hnisa.zrejme sme dali moc brzo nebo se ji to tim protacenim vzdy zaniti? Zacinam mazat ant.mastickou, muzou se dat jeste zpet ty puvodni nebo uz to nema vliv? Ze by se to dohojilo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16882
12.2.19 11:21

Jaké měla ty původní? Já mám třeba alergii na ty drahé kovy (zlato, stříbro) a uši mi po nich hnisají i úplně zahojené v dospělosti, ocelové, titanové, kolikrát i plastové snesu úplně v pohodě. Možná bych zkusila dát ty původní, ale jestli to nemá úplně zahojené tak bych je zbytečně neměnila (i když po 2 týdnech se to musí zahojit, pokud se s nima správně zachází) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1211
12.2.19 11:22

@Linda1985 já se divím, ze tak brzo, nám na orl říkali nechat aspoň 6 týdnů. Teď bych už je neměnila zpátky. Maž framykoinem a mělo by se to hezky zahojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
12.2.19 11:23

@Kriss Tina mela ty zdravotnicke od mudry. No priznam se ze jsme levou dirku trosku rozdrazdili pri sundavani a blbe se to ted hoji jak se ji ty nove zlate v tom protaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16882
12.2.19 11:26

@Linda1985 protáčet se musí to je dobře, je možné že ste ji to nějak rozdráždili no, tak neměnit zpátky aby se to nepoškodilo ještě víc a mazat, mazat, mazat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama