Hnisavá očička od 4. měsíce po narození. Nic nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 08:42
Hnisave ocicka uz 4 mesice od narozeni

Maminky bydlime ve Velke Britanii a mame od narozeni muzu rici presne nevim kdy nam zacaly hnisat ocicka. Dostaly jsme Fusidic acid 1% a nepomaha, je jeste nejaka jina cesta jak malemu pomoci. Otirame co nejsetrneji vatou a kupovanou vodou. Predem moc dekuji vsem za vas cas.
Take bych chtela dodat ze nam ty kapky dal az druhy obvodni doktor a na pohotovosti nam rekly ze ocicka ma krasne bile takze jen cistit co nam z nich vyplave. :nevim:

Přečtěte si článek: Novorozenecké období - informace pro maminky

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 2506 příspěvků 08.11.18 09:08

Kapala jsem male nekdrive Opthalmoseptonex a pak jsme meli i atb (Fucithapmic), protoze se ji to do jednoho vratilo jeste o neco hur. Ty zabraly bezvadne a jen jedno se mi pak asi po mesici zdalo slzavejsi…dva dny jsem kapala Opthalmo a bylo po problemu. Od te doby tuk tuk tuk vse v pohode ;)

jantar71
Povídálka 16 příspěvků 08.11.18 09:28

Naší malé kapání nepomohlo,tak byla na propláchnutí slzného kanálku a od té doby očičko nehnisá :)

Uživatel je onlineVerurizeckova
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 08.11.18 09:37

Setrne otirani nám nepomohlo, poradne masírovat oční kanálky… fakt tlačit… náš malý na to taky trpěl, teď jsme byli opravdu důslední s mužem a masirovali 7× denně a prokapavali borovou vodou a vypadá to, ze konečně snad dobrý… video jak na to najdeš i na YouTube ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 14:32

Nám říkali na předporodním kurzu - prý kapat mateřské mléko. Klepala jsem si tehdy na čelo, jak se to s tou zázračností mateřského mléka přehání… No a když měl syn po narození hnis v očičku, tak jsem to vyzkoušela, odstříkla mléko na lžičku, nakapala, cca 3× denně a po týdnu to bylo pryč. Ale univerzální rada to není, záleží na konkrétním problému. Každopádně vyzkoušet to můžeš.

Wisha
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 08.11.18 19:08

Starsi syn mel od narozeni taky zahnisana ocicka, nepomohly kapicky, antibiotika, nic…Museli jsme na sondaz slznych kanalku a od te doby ma ocicka v pohode.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >