Hnisavý pupík u tříleté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daela
Nováček 7 příspěvků 04.11.18 19:35
Hnisavy pupík u trilete

Maminky,
potřebuji poradit.Mala ma odmala problém s pupikem, neustále se ji jakoby otevírá a krvaci.
Doktor nám radil jen čistit a mazat a ze se to spraví. Pak jsme dostali mast, Fucidin krém, ze máme mazat, kdyz to zase praskne a kdyz to nepomůže, bylo by asi nutný zásah chirurga.
Mazali jsme, asi čtvrt roku v pořádku a včera mi dcera řekla, ze ji smrdí pupík. Sahala si do pupíku a zas je to otevřené a je z toho cítit hnis. Ptala jsem se doktora a prý máme zas mazat tou masti, co jsme dostali.
Jenže uz ji byly tři roky a celou dobu ma s tím pupikem problémy. Pry to nejak špatně sesili po narozeni, aspoň to říká doktor.
Nemáte někdo zkušenost? Spravila by to nějaká mast nebo bude lepší jít na chirurgii?
A jak by to sesivali, je nutná narkoza?
Díky za odpověď

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >