Hnízdečko - je v nich nějaký rozdíl?

Anonymní
3.2.20 10:59

Hnízdečko - je v nich nějaký rozdíl?

Ahoj holky, píšu radši jako anonym, protože si připadám jako pako, třeba je to blbá otázka a řeším už fakt hlouposti. :) Ale chtěla jsem se zeptat na to, zda se hnízdečka pro miminka od sebe nějak liší. Přemýšlím, že ho miminku pořídím, tak ať nekoupím první, co uvidím. Cenově se pohybují různě, tak jestli je to jen o značce a designu, nebo v tom jsou další vychytávky. Děkuji. :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1004
3.2.20 11:08

Podle mě jsou všechna stejná, takze cena se odviji jen od designu a značky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3256
3.2.20 11:11

Rozdíl je ve velikosti.

Jinak pak značka a vzhled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 11:31

Nevím jestli to u některých chybí nebo to mají všechna, ale je dobré, když jde rozvázat u nožiček a tím zvětšit. Naše malá v něm spí ještě v půl roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22147
3.2.20 11:43

Možná jen značka, možná materiál..ale přijde mi že je to zbytečné, platit za značkové nové. Já mám odkoupené od kamarádky, nechala si ho sit. A nedávno jsem v dětském obchodě viděla úplně totožné, ale jednou tak drahé. Taky ho mám na tkanici, takže se dá regulovat částečně velikost. Za mě je úplně zbytečné kupovat nové značkové.
Tím že ho má hodně lidí šité od někoho, může se ještě lišit velikost.Ale standard je tak těch 70×34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 11:48

Já si šila sama a přišlo mi to levnější, jako ten materiál…už se těším až budu šít zas :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5511
3.2.20 11:49

Mam z Fleru od pani s mantinelem, dekou a rychlozavinovackou a cena oproti eshopum tak mene nez polovicni a krasne. Co jsem videla i v obchode, tak i lepsi latka :) a na Fleru je mega vyber :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
3.2.20 11:54

My máme hnízdečko s kokosovou matrací. Vyhovuje mi, protože v tom malého můžu dát i na zem a nemusím už ničím podkládat :)
A taky má snímatelný potah, takže se nemusí prát i ta výplň (co jsem sháněla na fleru tak většina ten potah sundavací neměla)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5511
3.2.20 11:57

@aanysek vyprala jsem cele, zadny problem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
3.2.20 12:29
@Kukacka123 píše:
@aanysek vyprala jsem cele, zadny problem :)

Určitě to jde :) ale já do pračky taktak nacpala kojicí polštář, hnízdo by se mi tam nevešlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5511
3.2.20 12:56
@aanysek píše:
Určitě to jde :) ale já do pračky taktak nacpala kojicí polštář, hnízdo by se mi tam nevešlo :think:

Ja mam zas stahovaci kojici polstar :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22147
3.2.20 14:31

Taky jsem hnízdo prala, do pračky na 5kg se mi vešlo. I do sušičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16901
5.2.20 16:31

Rozdíl je hlavně velikost, použité materiály a kvalita materiálů, pak třeba autorské látky apod ;)
je to věc na chvilku a pokud dítku koupíš péřovou zavinovačku uděláš mnohem líp, využije jí totiž taky jako hnízdečko ;)

její výhody
využití v létě i v zimě

pokud koupíš 100×100 cm využiješ jí opravdu dlouho, minimálně do 6 měsíců a následně jako peřinu nebo podložku (hnízdo) a může na ní dál spinkat…
tady mají i pratelné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
5.2.20 16:37

Já si hnízdečko nechávám šít a i pletený mantinel. Můžeš si vybrat barvu, materiál, prostě tak jak se ti to líbí. Když si to necháš ušít, tak tě to vyjde o něco levněji než v obchodě a hlavně mě se ty šitý na míru líbí daleko víc než to co se prodává v obchodech a ten pletený mantinel je super, že ho pak dítěti můžeš dát i do dětskě postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama