Hnízdění 10 dpo a test negativní

Anonymní
10.1.20 08:16

Hnízdění 10 dpo a test negativní..

Ahoj maminky, prosím o názor, včera jsem byla 10 dpo (možná 9dpo, ovu test vyšel poz.29.12. a říká se do 48mi hodin..? :think: ale hupli jsme na to už 28.12. a pak určitě až po ovu) od rána mě pobolival podbrisek, ale jen trošku, slabé rypani na levé straně, tak jsem byla naštvaná, že snad přijde na dřív, což se mi nikdy nestalo, má přijít až v pondělí, a večer kdyz jsem byla na WC, jsem po utření měla lehounce růžový papír, jsem si říkala, že se to asi rozjede, ale nic, jen to jedno utření a to bylo všechno, tak já myslela, že do rána, ale teď pořád nic, tak jsem si udělala tehu test ale je negativní :nevim: :zed: je možné, že to večer bylo nidacni krvácení? Bylo to ale fakt malinkatí jen jeden světle růžový flek na papíru,.. jak je to s HCG po nidaci, nevíte některá jestli by to bylo znám hned po nidaci, nebo třeba až za dva dny, a co nidace až 10 dpo :nevim: :nevim: :hug: děkuju moc za názory :srdce: :srdce: :srdce:

A omlouvám se za anonym, nikdo neví, že chceme třetí :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1811
10.1.20 08:21

Mohlo to být hnízdění a test si delej až v očekávané MS. Máš to i v příbalové informaci. hCG ještě vůbec nemáš, nema ti co ten test ukázat. Až v době MS stoupne HCG natolik, aby šli naměřit testem. Nekomu dříve o pár dní a někomu později. Testuje se ale vždy až když nepřijde MS. Může to taky odejít s menstruaci a ani o tom nebudeš vědět. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
10.1.20 08:56

Přesně. Na HCG brzy. Jinak příznaky vypadají slibně, držím palce. Pak dej vědět jak to dopadlo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
10.1.20 08:57

Může to být nidace a nemusí, prostě jen počkej a uvidíš za pár dní. Nic jiného se nedá dělat a ani podrobné pozorování sama sebe nepomůže. Spoustu příznaků si jen přivodíš :) Nidační krvácení 10 DPO podle mě klidně být může, samotné uhnízdění netrvá jen chvilku, ale prý trvá třeba i 3-4 dny (než se embryo plně zaboří). Takže mohlo začít třeba 6 DPO a ještě se uhnizďuje, v tom případě to testem zatím nezjistíš. Zkus s testem počkat třeba pár dní (jestli to vydržíš :D)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
10.1.20 09:01

Teď až koukám, že píšeš o třetím mimču. To už jsi v tom případě na testování a příznaky zkušená, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
10.1.20 09:36

Ahoj holky,

jdu s trochu podobným dotazem. Poslední ms jsem měla cca přelom listopad/prosinec. Cykly mám dlouhé tak nějak přes 30 dní (někdy 30, někdy 33 i 35) a ms stále nikde, dle mých přibližných výpočtů měla být na Silvestra. Nicméně ms nikde, mám strašně bolavá prsa (že dnes jsem se s každým přetočením bolestí budila), jsou o dost větší, začínám se cítit jakoby nemocně, ale nic mi není… Každou chvíli mám pocit, že už jsem to dostala, ale pak jdu na wc a jen bílý výtok. Test jsem si od Silvestra dělala už 3×, z toho poslední je před chvilkou a sněhobílo. Ještě bych chtěla dodat, že 25. a 26.12. jsem dva dny slabě špinila, spíš jen růžově a pak nic… Má někdo podobnou zkušenost, nebo mě může nějak „uchlácholit“? :D Ne.. Jen začínám z toho šílet, co mi je. :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
10.1.20 10:01

@sykorkan Pokud máš už víc jak týden zpoždění, tak by test s nějvětší pravděpodobností ukázal //. Naopak příznaky vypadají slibně a toho 25.12. by časově klidně sedělo na uhnízdění. Ale po takové době už by se to mělo ukázat na testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
10.1.20 10:09

@Sarkaa90 Právě, to si říkám také.. Už jsem jednou těhu byla, bohužel to nedopadlo a musela jsem jít v červenci na revizi. Nicméně tenkrát mi test ukázal ducha už při druhém dni zpoždění, teď vůbec nic.. Ale zase je fakt, že po té revizi tu ms nemám už tak pravidelně, jako dřív.. Vůbec nevím, co si myslet a co mi může být.. Už z toho fakt šílím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
10.1.20 10:21

@sykorkan Vím, že to nečekání je nekonečný. Sama to znám, už hodně dlouho se snažím otěhotnět, měla jsem podobné zkušenosti a pocity, ale těhotná jsem z toho nebyla. Před dvěma měsíci jsem poprvé otěhotněla a dvě slabé čárky jsem měla na testu už týden po KET (umělém oplodnění), ale od začátku to provázelo slavé krvácení a nakonec byl v 6 tt konec. Od té doby zase čekám na nějaký zázrak. Slyšela jsem, že po revizi bývají cykly rozházené. Já jí teda neměla, tak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
10.1.20 10:25

@Sarkaa90 Jo, je to nekonečný, to máš pravdu. My se teď tedy ani nějak cíleně nesnažili, kupujeme dům a čeká nás rekonstrukce, kterou si chceme dělat sami, tak jsme si říkali, že asi počkáme po ní, ale teď jsem zmatená z toho, co se děje.. A samozřejmě bych byla moc šťastná, kdyby to vyšlo :-) ale přijde mi to, jako příznaky.. Ty prsa fakt bolí, když jdu ze schodů, musím si je držet :-D pak pocit nemoci ráno, únava, i když každý den spím 8-9 hod.. Nechápu, co se to děje a už bych ráda věděla, co a jak :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
10.1.20 11:04

Hele uvidíš, možná to bude těhotenství, možná ne, jen to chce čekání :) Taková rada nic moc, viď. Ale ono je tady tisíc stejných diskuzí a vždycky jsou odpovědi vlastně podobné :D Každopádně napiš jak jsi dopadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
10.1.20 11:06

@Sarkaa90 Právě, člověk se vesměs všude dočte to samé, ale stejně sem píše, aby ho někdo přesvědčil, že to měl stejně a dopadlo to dobře… :D Jasnačka, určo dám vědět :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
10.1.20 12:35

V pondělí už budeš mít jasno ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 16:39

Ahoj holky, děkuji za odpovědi, zkusim test zítra ráno, no jo, já vím že bych neměla ale :oops: :nevim: :lol: dám vědět a drzim palce snazilkam :srdce: :srdce:

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
3276
10.1.20 20:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, děkuji za odpovědi, zkusim test zítra ráno, no jo, já vím že bych neměla ale :oops: :nevim: :lol: dám vědět a drzim palce snazilkam :srdce: :srdce:Zakl.

Já měla nidaci 10 dnů po ovulaci a sexu, velmi slabé pozitivní test 4 dny po nidaci. Hned první cyklus. Teď je tomu 1r8m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat