Hnusné zprávy z neznámých čísel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:18
Hnusné zprávy

Ahojky. :mavam: V poslední době mi chodí hnusné zprávy něco jako ať chcípnu, že jsem nicka a mnohem horší z čísla 727 812 019 a 773 894 474. Neříká vám to něco? Třeba je to jen špatnej vtip od spolužáků, což by ale bylo divný protože nikomu jsem až na kámošky moje číslo nedávala, a ty by ho nikomu nedaly. :,(

Reakce:

Gosi
Kelišová 5746 příspěvků 11.10.18 16:21

Zkus google… Nebo zavolat… Treba si jen nekdo spletl cislo a bude rad, kdyz ho upozornis :nevim:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 11.10.18 16:23
@Anonymní píše:
Ahojky. :mavam: V poslední době mi chodí hnusné zprávy něco jako ať chcípnu, že jsem nicka a mnohem horší z čísla 727 812 019 a 773 894 474. Neříká vám to něco? Třeba je to jen špatnej vtip od spolužáků, což by ale bylo divný protože nikomu jsem až na kámošky moje číslo nedávala, a ty by ho nikomu nedaly. :,(

Tomu sama neveris, ze by ho nekomu nedali, vid? :lol:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25222 příspěvků 11.10.18 16:33

Nahlas na policii jako obtezovani.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 11.10.18 16:37

Pokud máš smartphone, tak existují aplikace, které umí blokovat volání i sms z daných čísel. Nebo můžeš zajít na policii a řešit to přes ně.

pecenaBrokolice
Stálice 75 příspěvků 11.10.18 16:38

Zkus zavolat na ta čísla a zjisti, o koho jde. Nebo ještě líp, pokud máš smartphone, ty dneska už umí zablokovat čísla, aby ti nevolala a nepsala SMSky - tak je blokni a máš klid. :mavam:

Lalelale
Závislačka 2683 příspěvků 11.10.18 16:39

pujč si rodičů mobil a zavolej zpátky, hned se dozvíš, kdo volá. Chytrý ten člověk moc nebude, když ani nemá skryté číslo. :mrgreen: jinak klidně ho můžeš nahlásit na policii, at se vtipálek taky pobaví

Kakika
Extra třída :D 14987 příspěvků 11.10.18 17:21
@Anonymní píše:
Ahojky. :mavam: V poslední době mi chodí hnusné zprávy něco jako ať chcípnu, že jsem nicka a mnohem horší z čísla 727 812 019 a 773 894 474. Neříká vám to něco? Třeba je to jen špatnej vtip od spolužáků, což by ale bylo divný protože nikomu jsem až na kámošky moje číslo nedávala, a ty by ho nikomu nedaly. :,(

Ukaž to rodičům, ať ze svého telefonu zkusí zavolat zpátky a zjistí, kdo to je :mavam:

stankaSR
Kecalka 452 příspěvků 11.10.18 18:29

Odpíš mu, chcípni ty, ty zmr.de :mrgreen: Ale nie fakt, buď zavolať z iného čísla alebo na políciu, nech má vtipálek tiež vzrúšo.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 11.10.18 19:43

Proc ho nezablokujes a mas klid? Na iphonu to jde

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >