Reklama

Hnusné zprávy z neznámých čísel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:18
Hnusné zprávy

Ahojky. :mavam: V poslední době mi chodí hnusné zprávy něco jako ať chcípnu, že jsem nicka a mnohem horší z čísla 727 812 019 a 773 894 474. Neříká vám to něco? Třeba je to jen špatnej vtip od spolužáků, což by ale bylo divný protože nikomu jsem až na kámošky moje číslo nedávala, a ty by ho nikomu nedaly. :,(

Reklama

Reakce:

Gosi
Kelišová 5638 příspěvků 11.10.18 16:21

Zkus google… Nebo zavolat… Treba si jen nekdo spletl cislo a bude rad, kdyz ho upozornis :nevim:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 11.10.18 16:23
@Anonymní píše:
Ahojky. :mavam: V poslední době mi chodí hnusné zprávy něco jako ať chcípnu, že jsem nicka a mnohem horší z čísla 727 812 019 a 773 894 474. Neříká vám to něco? Třeba je to jen špatnej vtip od spolužáků, což by ale bylo divný protože nikomu jsem až na kámošky moje číslo nedávala, a ty by ho nikomu nedaly. :,(

Tomu sama neveris, ze by ho nekomu nedali, vid? :lol:

jenny.fields
Generální žvanilka 24722 příspěvků 11.10.18 16:33

Nahlas na policii jako obtezovani.

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 11.10.18 16:37

Pokud máš smartphone, tak existují aplikace, které umí blokovat volání i sms z daných čísel. Nebo můžeš zajít na policii a řešit to přes ně.

pecenaBrokolice
Stálice 72 příspěvků 11.10.18 16:38

Zkus zavolat na ta čísla a zjisti, o koho jde. Nebo ještě líp, pokud máš smartphone, ty dneska už umí zablokovat čísla, aby ti nevolala a nepsala SMSky - tak je blokni a máš klid. :mavam:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 11.10.18 16:39

pujč si rodičů mobil a zavolej zpátky, hned se dozvíš, kdo volá. Chytrý ten člověk moc nebude, když ani nemá skryté číslo. :mrgreen: jinak klidně ho můžeš nahlásit na policii, at se vtipálek taky pobaví

Kakika
Extra třída :D 14882 příspěvků 11.10.18 17:21
@Anonymní píše:
Ahojky. :mavam: V poslední době mi chodí hnusné zprávy něco jako ať chcípnu, že jsem nicka a mnohem horší z čísla 727 812 019 a 773 894 474. Neříká vám to něco? Třeba je to jen špatnej vtip od spolužáků, což by ale bylo divný protože nikomu jsem až na kámošky moje číslo nedávala, a ty by ho nikomu nedaly. :,(

Ukaž to rodičům, ať ze svého telefonu zkusí zavolat zpátky a zjistí, kdo to je :mavam:

stankaSR
Kecalka 442 příspěvků 11.10.18 18:29

Odpíš mu, chcípni ty, ty zmr.de :mrgreen: Ale nie fakt, buď zavolať z iného čísla alebo na políciu, nech má vtipálek tiež vzrúšo.

Micaella22
Kecalka 273 příspěvků 11.10.18 19:43

Proc ho nezablokujes a mas klid? Na iphonu to jde

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >