Hnuto se zády v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
AH
351
28.10.21 18:02

Hnuto se zády v těhotenství

Holky neřešila ste to některá? :( hrabala sem venku listí a jak jsem měla vyrotovaný trup, tak jsem zakašlala a něco mi hrozně křuplo v zádech. Strašně mě bolí v oblasti pravého boku, cca v pasu, hned nad bederni páteří. Nemůžu chodit, nemůžu se zvednout z postele. Při některém pohybu mi tečou slzy bolestí.
Nestalo se to některé v těhotenstvi? Končím 2. trimestr a přemýšlím co teď. Počkat do rána? Chtěla sem si zkusit dát horkou sprchu, ale skončila sem sedící na kraji postele, kam mě chlap zvednul. Nedaří se mi vstát. Na bolest asi stejně leda paralen, ale přemýšlím, jestli má cenu si ho vůbec brát. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2563
28.10.21 18:11

Klid, teplo a paralen na bolest,… s tim se moc věcí dělat nedá, já měla takhle bloklej krk a týden jsem brečela bolestí jen při cestě na wc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
28.10.21 18:13

V minulém těhotenství jsem skočila na pohotovosti někdy 16tt. Něco mi pichli, nebyla jsem schopna se skoro hnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11395

Na záda je lepší suché teplo a ten paralen si určitě vezmi, horší to nebude. Když to nebude k vydržení, tak pohotovost.

Příspěvek upraven 28.10.21 v 18:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
351
@Nickjmeno píše:
Klid, teplo a paralen na bolest,… s tim se moc věcí dělat nedá, já měla takhle bloklej krk a týden jsem brečela bolestí jen při cestě na wc :nevim:

A mělo cenu jet do nemocnice na nejakou injekci? Neresila si to, jestli v tehotenstvi ti ji smi dat? Premyslim jestli ma cenu zkusit treba nejaky cviky aspon :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
351
28.10.21 18:17

@hospodki takze beci na bolest kdyžtak pichnout můžou, super, dík. Nechám si to v záloze!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54030
28.10.21 18:18
@ivašot. píše:
Na záda je lepší suché teplo a ten paralen si určitě vezmi, horší to nebude. Když to nebude k vydržení, tak pohotovost.Příspěvek upraven 28.10.21 v 18:14

A na pohotovosti co? Maximálně dají paralen do žíly.

Zůstat doma, suché teplo, klidový režim a pajcovat se paralenem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
28.10.21 18:21
@AH píše:
A mělo cenu jet do nemocnice na nejakou injekci? Neresila si to, jestli v tehotenstvi ti ji smi dat? Premyslim jestli ma cenu zkusit treba nejaky cviky aspon :roll:

Na pohotovosti mi dali akorát límec a řekli, jak ten paralen můžu dávkovat, aby neohrozil těhotenství, o opichu vůbec nemluvili, jen že mam ležet v teple a být v klidu, zkusila jsem na to ještě nějakou mastičku na uvolnění svalů - ale to mi přišlo spíš jako placebo, hlavně nechoď do vany, dost blbě se z ní s bloklejma zádama leze a i když se hned utřeš, tak můžeš ještě víc prochladnout a spíš to uškodí než pomůže,… zkuste si na tu pohotovost zavolat, jestli má cenu tam jezdit - cesta autem je taky dost peklo, úplně jsem si na to teď vzpomněla :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26450
28.10.21 18:36

Spis než sprchu si dej suché teplo (termofor, nahraty ručník, fajn jsou takove polštářky co se nahreji v mikrovlnce), ten paralen a ležet, ono to snad povolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1800
28.10.21 18:45

Co chiropraktik? sice si ho zaplatis, ale mohl by te odblokovat i v tehotenstvi…
A jinak zavolej na pohotovost a pripadne hned jed…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
28.10.21 20:11
@AH píše:
@hospodki takze beci na bolest kdyžtak pichnout můžou, super, dík. Nechám si to v záloze!

No moc se ji do toho nechtělo, tak to asi bylo na hraně, ale vše je Ok a kluk zdravý. Teď chodím preventivně na fyzio, aby se mi to zas nestalo. S bedrama mám problémy furt i krční pateri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
29.10.21 20:44

Tak nejrychlejsi pomoc je teplo, takze horkou vodu do vaska a pod perinu.. a jedine co pomaha je pry pohyb (mi rikal doktor kdyz se mi to stalo), takze tak po 20min nahrivani uz je to povolenejsi a zkus se hybat, ale vim ze je to peklo.. jinak jsem byla na fyziopohotovosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat