Hoco - Scooter, Baby Dreams - Smart, Free Line - Buggy 6

Anonymni
7.4.06 09:49

Hoco - Scooter, Baby Dreams - Smart, Free Line - Buggy 6

Hoco - Scooter, Baby Dreams - Smart, Free Line - Buggy 6 / Jaké jsou Váše zkušenosti ?

Jaké máte zkušenosti z těmito kočárky? Našemu prckovi bude rok a potřebujeme lehčí a dobře ovladatelný kočárek. Potřebujeme ho i na pohodlné spaní a cenově dostupný. Golfky nechceme. NEBO MŮŽETE DOPORUČIT OBDOBNÝ A LEPŠÍ KOČÁREK?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2923
7.4.06 13:17

Ahoj,

my už rok jezdíme s Baby dreams smart, musím říct, že jsem s kočárem spokojená, takže pokud hledáš kočárek do města, můžu doporučit. Dobře se s ním manipuluje, košík na nákup je prostorný, cena příznivá. Občas s ním jezdím i na výlet autobusem a hezky se tam vejdeme. Jen se mi stalo, že knoflík, kterým se uvolňuje madlo, se rozlomil, budu to reklamovat, tak uvidíme…

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
7.4.06 13:18

Ještě jsem zapomněla :lol: kdybys měla jakýkoli dotaz ohledně smartíka, klidně mi napiš soukromou zprávu.

V.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
7.4.06 13:27

Ahoj, přidávám se k vrony, také mám Baby dreams smart a úplná spokojenost. Malý v něm často spí, takže je pohodlný, celkem snad i prostorný. Na reklamaci to zatím s ničím nevypadá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
7.4.06 13:43

Ahojky,
taky se chystám do lehčího kočáru - do města, k doktorovi…
Je tu jedna diskuze o kočárku baby dreams. Je to nový typ, vypadá hodně podobně jako smart, ale.....je lehčí /8,5kg/ a má vlastnosti jako sporťák. Polohovací až do lehu, přeh. rukojeť. Jen nemá nafukovací kola, ale to myslím nemá ani smart.
Na českých stránkách ho zatím nikde neprodávají, ale dostala jsem odkaz na obchod, kde by ho už měli mít a včera jsem psala paní majitelce mail. Tak uvidíme, co napíše.
Stránky jsou www.babycar.cz je tam i telefon, tak když budeš chtít, tak si tam třeba i cinkni
Kočár je Babydreams Lucky
a jestli se chceš mrknout, jak vypadá, tak tady je odkaz na polské stránky /jsou aukční/ http://idg.allegro.pl/show_item.php?…

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16539
7.4.06 16:53

ahoj,

já mám golfáč- sporták Pierre Cardin a jsem s ním maximálně spokojená. má všechny vychytávky, co požaduji a hlavně velký uložný prostor na nákup :lol:

http://www.vlacek.cz/…0/sportovní/Ultralight.html/XTCsid/1277771f592054f5dafae92dbc6950f3

Irias + štěpán 13,5 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16539
7.4.06 16:54

ahoj,

já mám golfáč- sporták Pierre Cardin a jsem s ním maximálně spokojená. má všechny vychytávky, co požaduji a hlavně velký uložný prostor na nákup :lol:

http://www.vlacek.cz/…0/sportovní/Ultralight.html/XTCsid/1277771f592054f5dafae92dbc6950f3

Irias + štěpán 13,5 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dama
25.4.10 22:22

Ahojky, mám možnost koupit tento kočárek, jaký je??

• Nahlásit
  • Citovat
dama
25.4.10 22:23

Vrony , myslela jsem ten kočárek Baby dreams smart.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama