Hodí se takové lodičky na svatbu, do divadla a na pohovor?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 21.03.18 15:04
Hodí se takové lodičky na svatbu, do divadla a na pohovor?

Dobré odpoledne,
vybírám nové lodičky, od kterých potřebuji, aby byly univerzální - konkrétně na svatbu, do divadla a na pracovní pohovory. Mám možnost koupit velmi levně od kamarádky jedny černé s „dřevěným podpatkem“ ale někde na internetu jsem vyčetla, že „dřevěná“ podrážka a podpatek se do společnosti nehodí. Lodičky se mi líbí a sháním celkem narychlo, takže bych byla ráda, kdybych mohla vzít tyhle. Ale kdyby se neměly hodin, především do toho divadla, tak samozřejmě pořídím jiné.
Poraďte mi prosím, sama se v módě moc nevyznám.
Přikládám fotku, ty lodičky, co chci, nejsou úplně stejné, ale jsou celkem dost podobné. Taky mají širší podpatek a barevně jsou stejné.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 21.03.18 15:05

Hodi se do divadla i na svatbu (pokud nejsi nevesta) ale na pohovor mi prijde ze je moc vysoky podpatek

jankajj
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 21.03.18 15:07

Ano, takové lodičky nejsou na společenské události vhodné. Takové se dají nosit přes den do zaměstnání.
Jinak na svatbu se černá moc nehodí/zejména jde li o jarní svatbu.

Russet
Echt Kelišová 8258 příspěvků 21.03.18 15:07

Na pohovor bych volila nižší a na svou svatbu bych si je nevzala :mrgreen: Do divadla ok, stejně tam lidi lezou v riflích :zed:

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 21.03.18 15:08

Mě se líbí na všechny tři příležitosti - ovšem u těch pohovorů se musí jednat o nějaké lukrativní pozice typu manažerka, vedoucí apod. Prostě pozice, kde je zvykem být slušně oblečena, je tam vysoká zodpovědnost i finanční ohodnocení. Případně i pro asistentku ředitele v nějakém korporátu. Ale do malé rodinné firmy bych si to na pohovor nevzala.

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 21.03.18 15:08

@Russet Nejde o mou svatbu, jdu jako host

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 21.03.18 15:10

@jankajj
Svatba bude na začátku června takže jarně/letní a šaty černé nemám, tak myslím, že černé doplňky snad nikoho urážet nebudou.

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 21.03.18 15:13

Za mě teda leda do divadla. :nevim: Na svatbu jsou tmavé, leda bys šla v tmavém oblečení (což já bych nešla :mrgreen: ). Na pohovor jsou vysoké.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 21.03.18 15:16

@Ice79
Taky to tak vidím. Za mě jen to divadlo.

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 21.03.18 15:16

Podke me se hodi na bezne noseni, ale na tebou vyjmenovane aktivity ne.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8768 příspěvků 21.03.18 15:19

Za mne leda na normos den třeba k jeansům. Nejsou vůbec elegantní, takže bych je na lepší příležitosti nebrala

PaníBovaryová
Závislačka 3487 příspěvků 21.03.18 15:19

Videla jsem lidi na svatbe v teplakach, dreveny podpatek by me fakt neurazil :think:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18875 příspěvků 21.03.18 15:19

Přiznám se, že kdybych podobný typ bot nosila, tak do formálnější práce (kancelář) nebo nějaké lepší rauty/diskotéky a pod.
Do divadla bych řekla, že se hodí spíš celé černé. A na svatbu by záleželo na stylu. Na ležérnější ano (ale zase na ležérnější svatbu bych netahala takový chůdy), na společenštější bych si vzala světlejší než černé :think:
Ale řekla bych, že je to i o stylu, který vezmeš k tomu.
Já třeba mám lodičky z Deichmanna za 500,– (nebo 700,–?) Neurazí, nenadchnou, ale hodí se skoro ke všemu a k většině příležitostí. Takže když narychlo potřebuji, sahnu po nich. A nemají tak vysoký podpatek, tak se v nich dá i pobíhat.
 https://www.deichmann.com/…C4%8Dky.prod?…

Jako kdybych je nosila denně, sahnu po něčem kvalitnějším, ale z dob, kdy sem si v podobných botech ničila nohy jsou už minulostí ;)

Příspěvek upraven 21.03.18 v 15:21

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15896 příspěvků 21.03.18 15:20

@kaktusik
Kdyby ti je darovala, tak dobře. Mě spíš přijde, že se jich chce zbavit. V obchodech je lodiček spousta. Tyhle mi přijdou dost humpolácké.

citeria
Kecalka 126 příspěvků 21.03.18 15:20

A proč ne na svatbu? Zapovězené jsou bílé nebo černé šaty, na lodičkách nic nevhodného nevidím. Do divadla super, na pohovor těžko radit, tam záleží na dané pozici ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama